Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 17

Temat: Opinie fachowców o pewnych programach.

Angry Opinie fachowców o pewnych programach.

Witam .
    Jestem tutaj nowy i chciałem na początku zasiegnąć opini na temat pewnych programów z tej strony http://www.ehaker.com/serwerywww/1/ , mianowicie są tam pardzo ciekawe programy , ale niestety nie wiem czy sa one bezpieczne mianowicie czy nie sa to klasyczne trojany czy wirusy

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

odpal w sandboxie i sam zobacz...
    War, war never changes.

Domyślnie

to sie nazywa lameware.
    lepiej sam sie naucz szukac bledow bo zaden program za ciebie tego nie zrobi, przynajmniej poprawnie nie zrobi.

Domyślnie

Czyli z wypowiedzi kolegów wnioskuje ze programy i strona która po wyżej jest podana , jest po prostu fałszywa , a programy na niej udostepniane sa przeznaczone na pewno nie do tego celu co w opisie.
    Chciałem sie tylko upewnic co do celowości zamieszczania takich stron i programów na nich udostepnianych.
    Oczywiście po ściągnięciu jednego z tych programów przedstawionego na tej stronie program antywirusowy wykrył mi w nim wirusa.
    Nie znam zasady działania tego rodzaju programów bo dopiero poznaje tego typu dziedziny , wiem tylko że co niektóre programy do tego celu sa po prostu trojanami i to jest normale , myślałem moze że dla niektórych kolegów strona jest to znana i meże mi coś podpowiedzieć co do jej faktycznej celowości powstania.
    Jesli któryś z kolegów jest zdania że tego typu posty zasmiecaja to forum to przepraszam , ale kazdy chyba z was przynajmniej ja tak myśle w taki albo podobny sposób zaczynał.

lepiej sam sie naucz szukac bledow bo zaden program za ciebie tego nie zrobi, przynajmniej poprawnie nie zrobi.
    Nie zabardzo rozumiem co to wypowiedz ma do mojego pytania .
    Ja prosiłem tylko o opinie kolegów o takich stronach i na niej udostępnianych programach , tym bardziej ze pragramy na niej nie sa darmowe , zeby miec do nich dostep trzeba sie zarejestrować o to koszt 25zł.
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 08-23-2009 - 19:22

Domyślnie

Ok... jedno to byc hackerem i dzielic sie swoja wiedza a co innego (IMHO) to nazywac sie hackerem (nie doslownie ale URL mowi sam za siebie) i sprzedawac dostep do swojej strony i nie swoich narzedzi. Programy sa komercyjne? Ehmmm raczej ktos przez dluzszy czas zbieral informacje i narzedzia z sieci i poskladal to w jedna strone WWW a teraz sprzedaje dostep tym ktorzy sa zbyt leniwi aby poszukac. Tak czy inaczej niezly model biznesu ktos sobie wymyslil - gratulacje (i tutaj gratulacje bez krzywych usmiechow czy cos - dobra robota!).
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

OK. Dzieki.
    Ja jak na razie nie jestem aż taki głupi copy płacic za dostępy na takie strony.
    A program BRUTUS 2.0 bo ten mnie interesuje ściagnołem przy pomocu google , mam tylko obawy co do niego bo antywirus wykrywa mi w nim wirusa i to mnie niepokoi , bo nie mam pewności ze tak ma w nim być.
    A ja nie jestem hakerem , dopiero zacząłem poznawać dziedziny tego bardzo ciekawego zainteresowania.
    Tak na marginesie moim zawodowym zainteresowaniem jest lotnictwo , a my mamy zasadę ,, upewnij sie trzy razy co rabisz zanim zrobisz ,, dlatego moze i zadaje dakie dziwne pytania.

Domyślnie

vmware (poszukaj na darkwaerz.pl) i jedziesz.

Domyślnie

Ma kolega na myśli VMware Workstation ?

Domyślnie

no chyba tak

Domyślnie

... albo darmowego i calkiem legalnego VirtualBox'a - w moim odczuciu jest sporo lzejszy od vmware (ram/cpu) a robi dokladnie to samo... no i jest legalny
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni