Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: jak zamaskowac swoj id?

Domyślnie jak zamaskowac swoj id?

dostalem blokade na moje id. i nie moge wejsc na zaden serwer. czy da sie zamaskowac id i czy mozna stac sie neutralnym dla admina? ze znajac jego ip zeby nie mogl cie zbanowac. jest to prawda? czy to tylko plotki?
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 08-02-2009 - 11:47 Powód: Przeniesione z hacking

Domyślnie

Nie wiem o czym gadasz ale nie da sie oszukac admina na dluzsza mete. Jesli ma mozliwosc banowania po ID to mozesz co najwyzej wykombinowac nowe ID i na tym nowym ID zaczac gre od nowa... do czasu az znowu Cie zbanuje i znowu nie bedziesz mogl wejsc na zaden serwer.

EDIT:
    Odpowiedzialem na ten post dlatego, ze maskowanie ID/IP/nickow/itp i ukrywanie sie przed adminami to dosc czeste pytanie i dotyczy nie tylko gier ale ogolnie ma szersze zastosowanie. Pamietaj ze na tym forum nie zajmujemy sie grami wiec pytania jak oszukac w takiej albo takiej grze albo 'jak sie odblokowac bo dostalem bana' koncza sie najczesciej szybkim banem na tym forum (bo jak admin banuje usera to widac ma ku temu powod).
    Ostatnio edytowane przez TQM : 08-02-2009 - 12:01
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

no wlasnie moge zaczac gre od nowa. ale co zrobic zeby wlasnie zrobic sobie ten nowy id :P

Domyślnie

zmień ip :-P

Domyślnie

to nie takie proste :P jak mam niby zmienic to ip i jak usunac historie zeby nie bylo ile meczy rozegralem i takie tam. ze jak klimnie na user info to zeby byl puste. bo robi sie puste ale tylko po formacie. macie jakies pomysly?

Domyślnie

No to juz sam sobie odpowiedziales na pytanie - format!

Domyślnie

tez mi opcja :P wole cos mniej drastycznego

Domyślnie

To kombinuj... bo my nawet nie wiemy o czym ty gadasz jakas gra, jakies ID i cos jeszcze. Jak wiesz ze format pomaga to rozwiazanie masz. Jak dla mnie temat do zamkniecia.

Y4st3r jest offline Emeryt

Domyślnie

obstawiam że chodzi o PES4 i obstawiam że to jest gdzieś w plikach gry więc..
    Szukaj a znajdziesz...
    jeszcze spróbuj usunąć grę i wszystkie save'y itd ręcznie i zainstalować ją na nowo :]

Zasady Postowania