Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 58

Temat: Jak Zostac Hackerem

Domyślnie Jak Zostac Hackerem

Wiele razy widzialem ten wątek z PYTANIEM a ja daję odpowiedz:
    http://tpk.f2o.org/hacker-howto.html

Domyślnie

No i co myślisz ze dzięki temu nie będzie pytań w tym stylu wątpię zazwyczaj ci co je piszą nie przeglądają forum tylko od razu nawalają jedynym rozwiązaniem jak dla mnie jest usuwanie takich postów.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

ble34 jest offline jestem bugiem

Domyślnie re

czytałem niezgadzam się tak podnieca mnie włamywanie sie do systemów i zostawianie wizytówkek na stronach www których narazie za wiele niebyło i załoze sie ze kazdego z was to podnieca bo jeśli nie to znaczy ze jesteście zniewieściali albo juz tak długo wtym siedzicie ze wam się znudziło i nieuważam zeby krakersi tylko niszczyli ja mysle ze hakerzy to lalusie a krakerzy to ludzie którzy nie ograniczają swiojej wiedzy głupimi zasadami co nieoznacza ze nierobia nic dobrego generalnie niewieze w białe kapelusze kazdy z nich chociaz raz zrobił cos niezgodnego z prawem to jedna wielka bujda oczywiscie równie dużo frajdy co włamanie daje samo zdobywanie wiedzy ale niewyobrażam sobie zeby jedno mogło istniec bez drugiego

nawet poatzrac na zdjecia white hatów na tei stronie widacć ze oni sa nudni o kim wolicie czytac o mitchniku czy o simurze ?

co to wogóle jest jakiś dekalig 5 przykazań głównych dzieci niesłuchajcie tego trzeba słuchac siebie

aby być hakerem musisz nosic czerwone skarpetki i utleniane na bląd włosy oraz przeprowadzać staruszki przez ulice chociaz to może byc trudne na poczatku ale pózniei bedzie fajnie
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 02-11-2007 - 20:58

Domyślnie

W zasadzie się zgodzę z tobą ble32 prawda jest taka ze jak posiądziesz jakąś wiedze to jest nie możliwością wykorzystywanie jej tylko w „zgodny z prawem” sposób i nie wyrządzanie żadnej szkody ofierze no ja to postrzegam tak ze crackerami są ludzie którzy włamują się dla kasy np. atakują jakiś portal ddos a potem każą im zapłacić, albo włamują się na konta i przelewają kase.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

Domyślnie re

człowieku nieczujesz podniecenia włamujac się na czyją strone bo ja przy włamaniu na pierwsza strone internatową która naprawde zhaczyłem (strona mojej szkoły) dostałem takiego kompa adrenaliny ze pofakcie poszedłem na hotdogi o 3 nadranem nic mi niedało takiego uczucia moment kiedy zdobyłem do niei chasło ...i chyba nic mnie tak niezmotywuje do nauki jak takie momenty zadne pieniadze świata

to była prosta robota ponieważ strona była oparta na jportalu 2.3 cośtam
    i posiadała wszystkie z popularnych bugów ale mimo wszystko to było jak stracenie dziewictwa ... a na drugi dzien chodziłem po korytażu tei szkoły
    jak niekochac informatyki
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 02-11-2007 - 21:48

Domyślnie

No jasne wszystko co jest na granicy prawa daje niezłego kopa adrenaliny a wlamy są dobrym o ile nie najlepszym tego przykładem to tez mnie zainspirowałeś musze się dowiedzieć czy moja buda posiada jakąś stronke . ps: co obstawiłeś na stronie po podmianie bo raczej nie swoje dane?

Domyślnie re

tu niechodzi nawet o łamanie prawa bo zeby zlamać prawo to mozesz zbić szybe u sąsiada i uciec a to jest coś wiecei to jest budujace doświadczenie to jest metda na kompleksy to jest kosmos metoda na wszystko nawet niezrobiłem screen shota napisałem coś w stylu strona został zjhakowana przez ble34 to nic osobistego poprostu sami się oto prosiliście życzę piatek w szkole mało wyszukane ale przeciez nieotochodzi
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 02-12-2007 - 00:40

Domyślnie

Hehe - fajnie sie to czyta... moge sobie nieco przypomniec jak to bylo w mlodosci :-) Wtedy jednak systemy byly inne, dzialalo to inaczej, centrale telefoniczne byly zdecydowanie analogowe :-) Prosciej bylo sie wlamac ale trudniej dostac do jakiejkolwiek wiedzy a forum w stylu jak tutaj to bylo nie do pomyslenia! Jak miales szczescie to w Twoim miescie mogles znalezc BBS (u mnie byly 4) a bardziej zaawansowana siec i pierwszy serwer internetowy w miescie to mielismy dopiero 2-3 lata pozniej.

Co do adrenaliny to zgoda ale osobiscie wole skoki spadochronowe. Szkoda tylko ze w UK jest to tak droga zabawa ;( bo 'ciagnie wilka do lasu'.

Domyślnie re

to ile ty masz tq ? hehe 60 też miałem ochote sobie skoczyć wiesz ale to jest starzsnie drogie zeby skakec bez instruktora trzeba zrobic kurrs a jak ostatnio sprawdzałem ceny whały sie w granicach tysiaca złotych a skok z instruktorem 4 stówki to niena moja kieszeń

chyba troche przegiołem mam nadziei że cie nieobraziłem
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 02-12-2007 - 06:24

Domyślnie

Osobiście zawsze chciałem skoczyć z bandżi ta w duł jakiejś rzeki no ale na razie nie miałem takiej okazji a co da skoków spadochronowych a co w wypadku jak się nie otworzy trochę przerąbane no ale w tym jest właśnie adrenalina, najlepsi jak dla mnie są ci co skacz z jakiś budynków tgm ile masz już skoków za sobą?

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Zasady Postowania