Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 51

Temat: Namierzanie telefonu.

  1. #11

    Domyślnie

    A nie łatwiej mieć wujka w URTiP, albo ojca w policji, o czym my mówimy

  2. #12
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jak w 2003 pracowalem dla jendego z operatorow powyzej to za jakiekolwiek przecieki danych byly ladne sankcje... wiec nie sadze aby ktokolwiek sie polasil na kase no ale sprobowac mozesz
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #13

    Domyślnie

    na pewno TQM. Ale tutaj raczej chodzi nie o przeciek danych a o nazwijmy to omyłkowe aktywowanie usługi na tel ofiary. Ogólnie uważam, że suma od której mógłbyś zacząć negocjacje to 50k$ - bo za 3-4tyś zł to kto by chciał ryzykować ? Potem zostaje Ci już tylko zastraszenie ew pobicie, groźba skrzywdzenie członka rodziny - ale w pojedynkę o tym zapomnij: P

    wszystko trzeba przekalkulować. Czasami jak chcesz się wkraść do servera to łatwiej jest zrobić napad fizyczny i ukraść ten server niż dobierać się do niego on-line.
    Ostatnio edytowane przez Elitegroup : 01-15-2009 - 14:25

  4. #14

    Domyślnie

    Jeśli znamy ofiarę , to sprawa jest prosta , wysłanie z telefonu ofiary sms-a na odpowiedni numer. Zgodę czasami należy wysłać tylko 1 raz (orange) i namierzać można do bólu. Mówimy o realnych rozwiązaniach , chyba że nagle przypomni ci się że Tatuś dostał awans na prezesa jednej z sieci telefonii komórkowej. Ja wciąż wolałbym poszukiwać możliwych dróg do osiągnięcia celu , a wy piszecie o jakiś nierealnych rozwiązaniach. Gdyby ktoś miał 50k to nie bawił by się w przekupywanie jakiśtam pracowników tylko za 3000zł/mc wynajął by kogoś kto po prostu śledził by tą osobę/urządzenie i powiadamiał o ich pozycji. Zejdźmy na ziemię
    Ostatnio edytowane przez Michal_sh : 01-15-2009 - 15:52

  5. #15

    Domyślnie

    Michał_sh - ja np: miałem osobę której nie dało się wyśledzić inaczej niż po sygnale tel kom. - więc żaden wynajem detektywa nie wchodził w grę.

    50k$ napisałem - tak jak pisze TQM - kto będzie ryzykował za nawet 5000zł utratą pracy ? Suma musi byc taka, żeby się opłacało ryzykować - dlatego czasem mnie śmieszy jak za popełnione przestępstwa np: narkotykowe niektórzy proponują psom 300zł łapówki, lol

    A to michał_sh jak piszesz o nierealnych... - niestety wyśledzenie czyjegoś numeru jest przywilejem tylko dla bogatych i wpływowych osób lub takich co mają dobre kontakty (przyjacielskie) w sieci danego operatora.

    Jeśli się nie ma pieniędzy ani powiązań z gangami zapomnij o wyśledzeniu telefonu - no chyba, że masz dostęp do tel ofiary...ale to nie o to chyba chodziło w pytaniu...

  6. #16
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    @Elitegroup - uwierz mi, ze takie 'przypadkowe' aktywowanie uslugi moze sie zle dla Ciebie skonczyc jesli pracujesz dla operatora
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #17

    Domyślnie

    No racja do najprostszych rzeczy to nie należy.

  8. #18

    Domyślnie

    TQM - wierzę Ci

    Dlatego tym bardziej 50k$ jest rozsądną propozycją bo nawet jak stracimy przez to pracę to spokojnie kilka miechów można bezstresowo szukac innej.
    Ale najbardzeij skuteczne są jednak metody typu - aktywuj usługę albo twoja żona/dziecko straci palec/oko - oczywiście powiązania z grupami na tyle bezwzględnymi, które krzywdzą dzieci w celu osiągnięcia danej korzyści są już sprawą sumienia danej osoby - choć wszytko zależy jak bardzo chcesz kogoś wyśledzić.

    Jednym słowem technika nie poszła na tyle do przodu z telefonami jak np: zoomi i wysledzenie po sygn telefonicznym wymaga szerokich kontaktów i określonego z tym ryzyka.

  9. #19

    Domyślnie

    Przyszła mi nagle do głowy metoda aktywowania usługi na odległość, co prawda małe szanse, i trzeba być blisko ofiary, ale to też jakiś sposób.
    Co powiecie na bluesnarfing, czyli włamania na telefony przez bluetooth.
    W takim wypadku nie trzeba mieć nawet telefonu w swojej ręce.

  10. #20

    Domyślnie

    Możesz spróbować .

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Namierzanie
    By Noddy in forum Domeny/Serwery
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 04-11-2008, 21:04
  2. gsm namierzanie
    By remixs in forum GSM/GPRS/EDGE/UMTS
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 08-19-2007, 01:21
  3. Nr telefonu
    By sasi in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 17
    Autor: 07-16-2007, 11:54
  4. namierzanie
    By diler in forum GSM/GPRS/EDGE/UMTS
    Odpowiedzi: 34
    Autor: 06-25-2007, 22:24
  5. Namierzanie za pomocą IP
    By cebab in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 04-22-2007, 17:11

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj