Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 24

Temat: Różne

  1. #1

    Domyślnie Różne

    Witam jestem tu nowy więc mam do was kilka pytań bardzo was proszę o wyrozumiałość
    1.Jakiego byście mi polecili sniffer do podsłuchiwania sieci lokalnej
    2.Czy moglibyście mi podać link do takiego addons do mozilla dzięki któremu ma się więcej zakładek
    3.możecie mi powiedzieć od kiedy wy zaczeliścię swoją przygodę z hackingiem , jak to było, co było pierwsze, z czego się uczyliscię
    4.Znacie może jakieś fajne ebooki o życiu hakerów itp?
    5.Co wy sądzicie o dzisiejszych hakerach , phreaku w polsce ?

    Pozdro dla wszystkich

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    Ethereal
    Network Activ Sniffer
    WinPcap

    W dzisjejszych czasach nie ma Hackerow
    A Hacking nie jest Hackiem.

    Link Ci zapodam : www.google.pl

    Kiedy zaczolem z komputerami ? Hmmm A moze kiedy one ze mna ?
    Aaaaa wiem !!!
    Ja sie urodzilem w komputerze

    [Target]/[Path]/admin/menu.php................................Dziuuuuuuu uuuura


    http://d00m.bblog.pl/wpis,przerwanie...rez,11777.html

    To jest HANBA !!!
    Ostatnio edytowane przez Mandr4ke : 11-09-2008 - 20:17
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

  3. #3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    ..................... ...
    Ostatnio edytowane przez kaspsior : 04-17-2012 - 23:32

  4. #4

    Domyślnie

    zacznij programować możesz zacząć od Pascala jego bez problemu nauczysz sie z kursów z internetu potem możesz wziąć się za PHP lub C++(ja wybrałem PHP) tylko pod żadnym pozorem tych dwóch języków nie ucz się z internetu kup książki one nie są aż takie drogie a i jeszcze jedno na samiusieńkim początku musisz się nauczyć HTML'a perfekcyjnie bo on będzie potrzebny przy PHP no i czytaniu kodu stron aa i jeszcze jedno warto znać PHP i C++ obydwa są przydatne (do PHP trzeba umieć HTML) i jeszcze ewentualnie potem możesz nauczyć się Java Script
    u mnie przełomem było nauczenie się znajdywać i wykorzystywać błędy XSS no cóż każdy od czegoś zaczyna
    Ostatnio edytowane przez 4ndr1u : 11-09-2008 - 20:48
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

    Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

  5. #5

    Domyślnie

    Może jeszcze ktoś coś napisze ?

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    somewhere in time
    Postów
    510

    Domyślnie

    co do php ksiazke?
    wez przestan php podstaw mozna sie nauczyc z neta, ja kupilem mysql and php vademecum programisty wyd 3 i taka zenada ze szok, w kazdym kursie to jest. Co innego do c++ . Dobra nie wydawaj kasy na nauke jezykow skryptowych(js,php,mysql) niewarto, przynajmiej polskich niema fajnych, tylko na kompilowane, naprawde

    jak chańba ? Gościu pisze przeciez że mu hackneles forum na phpbb3 to powód do dumy raczej
    Ostatnio edytowane przez ironwall : 11-09-2008 - 22:23

  7. #7
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    zacznij programować możesz zacząć od Pascala jego bez problemu nauczysz sie z kursów z internetu potem możesz wziąć się za PHP lub C++(ja wybrałem PHP) tylko pod żadnym pozorem tych dwóch języków nie ucz się z internetu kup książki one nie są aż takie drogie a i jeszcze jedno na samiusieńkim początku musisz się nauczyć HTML'a perfekcyjnie bo on będzie potrzebny przy PHP no i czytaniu kodu stron aa i jeszcze jedno warto znać PHP i C++ obydwa są przydatne (do PHP trzeba umieć HTML) i jeszcze ewentualnie potem możesz nauczyć się Java Script
    u mnie przełomem było nauczenie się znajdywać i wykorzystywać błędy XSS no cóż każdy od czegoś zaczyna....

    kaspsior nie bede kozaczyl...Teraz sie smiejecie...?
    Ciekawe czy jak Ci żone "zhakIeruje" bedzie zabawnie

    A tak powaznie to nie reklama...Ale mniejsza o to
    Bede chcial reklamy to zrobie ja kaspsior na Twoim profilu na Naszej klasie.
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał ironwall Zobacz post
    co do php ksiazke?
    wez przestan php podstaw mozna sie nauczyc z neta, ja kupilem mysql and php vademecum programisty wyd 3 i taka zenada ze szok, w kazdym kursie to jest. Co innego do c++ . Dobra nie wydawaj kasy na nauke jezykow skryptowych(js,php,mysql) niewarto, przynajmiej polskich niema fajnych, tylko na kompilowane, naprawde


    jak chańba ? Gościu pisze przeciez że mu hackneles forum na phpbb3 to powód do dumy raczej
    aa tam nie ma
    są o PHP ja osobiście kupiłem książkę
    P.T "PHP pisanie dynamicznych stron WWW"
    Autorstwa: Julie Meloni
    od razu mówię że książki nie ma na helion.pl ja tą książkę kupiłem w empiku za 37 zł to stosunkowo tanio jak na książkę o programowaniu
    a i jeszcze jedno książka jest napisana tak żeby była praktyczna i to mi się w niej najbardziej podoba bo nie jest gruba i jest na tyle lekka że da się ją utrzymać w jednej ręce książka ma 308 stron czyli mało
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

    Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

  9. #9
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    Kod:
    curl_setopt($c, CURLOPT_URL, 'http://nasza-klasa.pl/login');
    curl_setopt($c, CURLOPT_POST, 1);
    curl_setopt($c, CURLOPT_POSTFIELDS,
    'login=******&password=******'); 
    curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, $url);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_HEADER, 0);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_COOKIE, $cookie);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_USERAGENT, "Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)");

    kaspsior wiecej mi nie pisz glupot na pm...
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 11-11-2008 - 01:03 Powód: na wszelki wypadek ;-)
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Za twoimi plecami
    Postów
    351

    Domyślnie

    A ja tam do nauki php polecam też PHP5, Apache I MySQL od podstaw". Książką droga, ale dość obszerna i można si e naprawdę duuużo nauczyć
    @kaspsior:
    Black Coders | Hacking, Kernel, Linux, Operating Systems, Programming
    I otworzyła studnię Czeluści,
    a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca,
    i od dymu zaćmiło się słońce i powietrze.
    A z dymu wyszła szarańcza na ziemię,
    i dano jej moc jaką mają ziemskie skorpiony.
    (...)
    I dano jej nakaz aby nie zabijała,
    lecz aby przez pięć miesięcy cierpieli katusze...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj