Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 23

Temat: pajacyk.pl

Domyślnie pajacyk.pl

witam,
    chcial bym sie zapytac czy wiecie moze na jakiej zasadzie dziala pajacyk.pl?
    tzn ze jak klikniemy w brzuszek pajacyka to oddajemy 10 groszy.
    1) Z kad te 10 gr sie bierze
    2) moze znacie ten skrypt ?

Domyślnie

#1 - 10gr od sponsorow ktorych bannery sie wyswietlaja
    #2 - skryptu nie znam ale robilem rozne sztuczki pomagajace nieco podbijac liczniki ale aby byc uczciwym (inaczej dzialalbym na szkode calej akcji) wszystkie wyswietlone bannery byly wyswietlone na prawdziwych komputerach, prosto w oczy prawdziwych ludzi, zgodnie z zasadami 1 klik na dzien - na dodatek ten klik byl fizycznie wykonywany przez usera :-)

Jakby nie bylo - zrobilem kiedys programik ktory na rozne przerozne sposoby przypominal userom moich sieci, ze dzisiaj nie klikneli jeszcze Jak nie chcieli to mogli nie klikac - nie blokowalem ich w zaden sposob... ale skutecznosc byla taka ze ponad 90% komputerow w sieci odmeldowywalo sie kazdego dnia.

Jesli chodzi o rozpoznanie klikniec to na pewno nie jest to na IP bo cala siec miala jedno IP a komputery liczono w setkach (razem ok 1800 maszyn).
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

⌂⌂⌂ jest offline Poison Null Byte %00

Domyślnie

No na pytanie skad sie bierze 10 groszy, jak wspomnial TQM - sponsorzy, a jest ich mnostwo(http://pajacyk.pl/partnerzy.php). Placa za kazde klikniecie, a w zamian? Jakby nie patrzec, siec do ktorej pajacyk nalezy to jedna wielka kampania reklamowa (http://www.adnet.pl/) :> Nie zeby bylo w tym cos zlego, bo cel jest naprawde szczytny.

Co do skryptu, fakt ciekawa sprawa, oczywiscie ze nie IP - to by bylo smieszne, zwykle proxy, zmienne IP itd. Cookies tez nie, mozna by je przeciez usunac, pewnie pajacyk zbiera unikalne informacje o naszej maszynie i przechowuje przez 24 godziny.
    delete (z ang. skasuj) - w programowaniu obiektowym operator niszczący obiekty utworzone za pomocą operatora new (bądź dowolny obiekt, którego adres można pobrać).

Domyślnie

nie chodzi mi o hacking tylko o to ze sam chcial bym zrobic taka stronke zeby kase zbierac a potem do jakiego rspca dawac albo dowiedziec sie jak to dziala i zaproponowac to takiemu rspca

⌂⌂⌂ jest offline Poison Null Byte %00

Domyślnie

No to nie milo z Twojej strony, myslalem ze interesujesz sie jak tu pomoc, a Ty kase chesz wyciagnac. Google + zarabianie przez klikanie. Umieszczasz na swojej stronie banner i za kazde klikniecie dostajesz niebotyczna fortune, ktora mozesz przekazac fundacji, lub kupic sobie tik-taki.
    delete (z ang. skasuj) - w programowaniu obiektowym operator niszczący obiekty utworzone za pomocą operatora new (bądź dowolny obiekt, którego adres można pobrać).

wacky jest offline IT maniak

Domyślnie

Cytat Napisał TQM Zobacz post

Jesli chodzi o rozpoznanie klikniec to na pewno nie jest to na IP bo cala siec miala jedno IP a komputery liczono w setkach (razem ok 1800 maszyn).
    Naprawde masz 1800 maszyn pod jednym adresem IP ?

Domyślnie

Mialem :-)
    Odkad wyjechalem z kraju ta siec juz nie jest moja - teraz nie moje zmartwienie hihi

Domyślnie

Cytat Napisał ⌂⌂⌂ Zobacz post
    No to nie milo z Twojej strony, myslalem ze interesujesz sie jak tu pomoc, a Ty kase chesz wyciagnac. Google + zarabianie przez klikanie. Umieszczasz na swojej stronie banner i za kazde klikniecie dostajesz niebotyczna fortune, ktora mozesz przekazac fundacji, lub kupic sobie tik-taki.

wlasnie nie!
    Chodzi o to ze chcialem zaproponowac takie cos jak pajacyk.pl takiej firmie rspca co ratuje zwierzeta kore sa bite i pozucane gdzies w lesie przywiazane do drzew bo widze ze ta firma jesli mozna to tak nazwac zbiera kase od ludzi ale nie ma czegos takiego jak pajacyk i ja uwazam ze by to pomoglo bardzo.
    I tutaj kawalek gdzie mogloem ci troche poplatac : Chodzi o to ze jeli firma by sie nie zgodzila to ja bym takie cos zalatrwil a potem cala kase dawac tej firmie.

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

jaki to ma sens?
    stawiasz strone np. www.pomozmy-zwierza.com ()
    robisz reklamy googla, rozsylasz linki, dostajesz czek, oddajesz kasiorke rspca

rozne sztuczki pomagajace nieco podbijac liczniki ale aby byc uczciwym
    o tak! botnet + http = uczciwe klikanie co 24h :>
    War, war never changes.

Domyślnie

Zaden botnet tylko program czytajacy logi serwera proxy i co jakis czas wysylajacy userowi w LAN info ze dzisiaj nie odwiedzil pajacyka... a calosc poprzedzona ankieta wsrod userow i wynik byl 82% na TAK, 12% NIE, 6% bez zdania.

Co do organizacji takiej akcji - wszelkie takie serwisy wyswietlajace bannery nie robia tego za darmo. Skoro Pajacyk uzywa zewnetrznego serwisu i zarabia X to pomyslcie ile zarabia dodatkowo serwis obslugujacy bannery?
    To tak samo jak ja bym sie zapisal jako partner do programu partnerskiego jakiejs firmy i ja promowal na swoich strona za pomoca bannerow itd... Za kazde klikniecie mam placone - to najbardziej trywialny przyklad kampanii PPC. W takim wariancie zarowno ja/moja strona jak i cala akcja Pajacyk.pl jestesmy w modelu biznesowym lub inaczej "lancuchu pokarmowym" w tym samym miejscu i niczym zupelnie sie ine roznimy.

Kwestia inna - mozliwe ze Pajacyk.pl wynegocjowalo z serwisem ktory im obsluguje bannery, ze oddaja cala kase dla akcji i nie biora dla siebie ani grosza. Malo prawdopodobne (biznes is biznes...) ale mozliwe - wiedza o tym tylko Ci co podpisywali umowe.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni