Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Pomocy z Językiem

  1. #1

    Domyślnie Pomocy z Językiem

    Cześć chciał bym sie zapytać w jakim teraz języku mógł bym pracować , ale oprócz c++. Chciałbym żeby ten język był prostszy niż c++ , możecie mi podac waszym zdaniem najprostszy język i najlepszy do niego kompilator? Czekam na odpowiedzi ale to juz nie dzisiaj bo ide spac
    Get Rich or die Trying

  2. #2
    Zarejestrowany
    May 2008
    Postów
    534

    Domyślnie

    fasm


    1234567890znakow

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Postów
    96

    Domyślnie

    @up czytanie ze zrozumieniem.

    Prostszy niz C++? hmm moze w technologi dot net? Delphi 8 .NET, albo Visual Basic .NET
    Jesli ktos ma zamiar 'obrazac te jezyki' to z gory uprzedzam ze mowa tu o platformie .NET framework, dzieki ktorej jezyk Visual Basic, dojrzal a jego nowe mozliwosci sprawiaja ze w niczym nie ustepuje jezykom takim jak C++ czy C#.
    Wiem, poniewaz pisalem w kazdym z tych jezykow :>
    delete (z ang. skasuj) - w programowaniu obiektowym operator niszczący obiekty utworzone za pomocą operatora new (bądź dowolny obiekt, którego adres można pobrać).

  4. #4

    Domyślnie

    Mam jeszcze jedno pytanie co do Visual Basic, w jakim programie się programuje w tym języku?

    Edit

    hyba sie pomyliłem raczej w kompilatorze.
    Get Rich or die Trying

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    tutej!
    Postów
    233

    Domyślnie

    Możesz jeszcze spróbować z Perlem lub Pythonem.

  6. #6

    Domyślnie

    A czy do Pythona jest otrzebny jakiś kompilator? Poczytałem trohe o nim. ALe nie mogłem poszukać żadnego pomocy.
    Get Rich or die Trying

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Python/Perl/Lua/Ruby - to wszystko jezyki interpretowane - skryptowe. Piszesz skrypt, uruchamiasz go przy pomocy interpretera. Te jezyki nie daja pliku wykonywalnego takiego jak exe czy cos w tym stylu. Jak nie masz interpretera na docelowej maszynie, nie uruchomisz programu.

    Co prawda sa rozne pakowacze itp cuda ktore daja np plik exe ale to inna bajka juz.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8

    Domyślnie

    Jednak powracam do C++ sory za fatyge. Temat do zamknięcia.
    Get Rich or die Trying

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj