Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Podglad i podsluch czyjegos kom

ALONE WOLF jest offline Amatorszczyzna

Domyślnie Podglad i podsluch czyjegos kom

Siemka wszystkim w temacie hackingu itp itd jestem zielony ale ciekawi mnie to.Czy podglad czyjegos komputera na spora odleglosc przez neta tylko jest morzliwy? Jaki program jest do tego najlebszy i najprostrzy? i jak to zrobic?
    Hcialbym sie tego dowiedziec i podejzewam ze na lebsza stronke niemoglem juz trafic szukam w GOOGLE juz sporawo czasu i niegdzie niemoge znalesc nic sensownego wszedzie jakies ciemne alejki i slepe uliczki wiec jesli morzecie wytlumaczcie to jak dz\iecku i podajcie najlebszy i najprostrzy program do takiej (niezbyt uczciwej i legalnej podejzewazm) zabawy wiem ze prosze o dosc dozo ale morze ktos pomoze. Z GORY DZIEX I POZDRO DLA WSZYSTKICH Z TEGO FORUM

Domyślnie

Słaba prowokacja. postuluje o banicje

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

morzliwy
    najlebszy i najprostrzy
    Hcialbym
    podejzewam
    morzecie
    niemoglem
    dozo
    trafiasz do mojej listy najle[p/b]szych postuff!
    War, war never changes.

Domyślnie

Cytat Napisał ALONE WOLF Zobacz post
    Siemka wszystkim w temacie hackingu itp itd jestem zielony ale ciekawi mnie to.Czy podglad czyjegos komputera na spora odleglosc przez neta tylko jest morzliwy? Jaki program jest do tego najlebszy i najprostrzy? i jak to zrobic?
    Hcialbym sie tego dowiedziec i podejzewam ze na lebsza stronke niemoglem juz trafic szukam w GOOGLE juz sporawo czasu i niegdzie niemoge znalesc nic sensownego wszedzie jakies ciemne alejki i slepe uliczki wiec jesli morzecie wytlumaczcie to jak dz\iecku i podajcie najlebszy i najprostrzy program do takiej (niezbyt uczciwej i legalnej podejzewazm) zabawy wiem ze prosze o dosc dozo ale morze ktos pomoze. Z GORY DZIEX I POZDRO DLA WSZYSTKICH Z TEGO FORUM
    eeeh kolejne głupie pytanie dam ci podpowiedz najpierw to kup sobie słownik lub weź jakieś korepetycje z języka polskiego co prawda sam jestem dyslektykiem ale czy w moim poście widzisz jakieś błędy
    no właśnie a jeśli chodzi o podgląd to nie ma programów bo hakerzy sami je sobie piszą i ich nie publikują
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

lukasz6547 jest offline Ciasno tu:D

Domyślnie

JAk chcesz to moge ci dac taki program ale musisz mi zapłacić... 800 zł wystarczy i hackójesz pentagon...chcesz
    Ostatnio edytowane przez lukasz6547 : 10-11-2008 - 09:43

Domyślnie

Dobra moi drodzy...

@gsg & andriu94 - swiete slowa, czy tak ciezko zainstalowac sobie program do sprawdzania pisowni jakis? Nawet ostatnio ktos ladnie na forum podal jak sie plugin do przegladarki nazywa.

@lukasz - no to zes mnie robawil niech bedzie i tak...

@wolf - bylo w dziale newbie nie raz omawiane o trojanach i keyloggerach, podawano linki itd, byly zaciete dyskusje z za i przeciw... wypadaloby poszukac nieco. Tak czy inaczej witam na forum.

Poszukaj w dziale newbie, znajdziesz sporo materialow i odpowiedzi na wiele pytan, ktore byc moze jeszcze sie w Twojej glowie nie pojawily.

Nie wiem dlaczego ale ten watek wydal mi sie normalny i w miare szczerze napisany, wiec nie dostal kodu 03 tylko przenioslem go z hacking do newbie (oczywiscie byl nie w tym dziale) aby zobaczyc jaka bedzie odpowiedz.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

@TQM
    MF ma domyslnie wbudowana funkcje sprawdzania pisowni