Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Wirus na USB

  1. #1

    Wink Wirus na USB

    Witam!
    Czytałem ostatnio w gazecie, że istnieją takie trojany które botuje sie na USB i po podpięciu do kompa automatycznie go infekują. Szukałem na google, lecz niestety nie do końca wiem jak sformuować zapytanie. Z góry dzięki za odpowiedź

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    a słyszałeś może o takiei akcji gdzieś w japponi jak się niemyle gdy w makdonaldzie zorganizowano konkurs cz cos i do wygrania było mnóstwo mp3playerów jak się okazało wszystkie miały w sobie konia trojańskiego ale
    czy da sie zrobic tak zeby po podpieciu ich do kompa zainfekowały go tym shitem to niewiem

  3. #3

    Domyślnie

    Z tego co czytałem to właśnie się da, myślałem zeby może to było coś jak autorun, ale to kazdy antivir przechwyci, a ta było napisane, że po podpięciu USB, komputer został automatycznie zainfekowany, więc chyba się da tylko jakimi programami i jak to wszystko by działało

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    nie mam niestety flash'a zadnego - trzeba będzie zainwestować ale jak macie to walnijcie na niego bylejakiego autoruna który by fotootwierał - i zobaczcie co sie dzieje...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  5. #5

    Domyślnie

    Po ustawienu autorunu na USB, wyświetla się to okno z Win XP, "ten dysk ma więcej niż jeden typ danych(...) Co ma zrobić system Windows" i tam mam "Launch cotam.exe". Ale czy nie dało by się tak skonfigurować, żeby bezpośrednio po włożeniu by startowało? I jeszcze jedno, co zrobić gdy np., tak jak w szkolenej bibliotece są zablokowane porty USB?

Podobne wątki

  1. mini wirus batch
    By Sardihan in forum Hacking
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 01-05-2007, 16:37
  2. Pomocy!! Wredny wirus !
    By Master Bodzio in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 12-16-2006, 22:56

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj