Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Zarabianie w sieci , genertory

  1. #1

    Domyślnie Zarabianie w sieci , genertory

    1.Czy można dzwonić za darmo z Budek na karte ? Przeczytałem dużo stron i faq o tym znalazłem kilka metod ale albo są nie aktualne albo już dawno naprawione jest fajna metoda Tony Dialerem ale tylko niestety na budki na żetony tak więc znacie jakąs
    2. znalazłem program generator kodów i co klikne to mi daje nowy kod i czy to działa ? czy jest coś takiego jak generator kodów
    3.Czy można za darmo dzwonić z kompa na domowe telefony albo z komórki za darmo albo tak żeby z komórki to nie kase zabierało osobie do której dzwonie . Bo znalazłem takie coś że w plusie daje *133*nr.osoby z plusa# i czy tak można
    4.Znalazłem stronę www.zarabianie.com.pl i zrobiłem konto w PayPal i teraz wchodziłem w różne strony robiłem konta klikałem niby zarabiałem ale czy to wszystko to nie ściema i czy opłaca się to robić

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Postów
    96

    Domyślnie

    1. W chwili obecnej nie można
    2. Jezeli generuje kody...to dziala, to czy kod dziala to juz inna sprawa. W sumie wieksze prawdopodobienstwo jest ze podczas pisania tego postu potracilby cie kombajn
    3. Sprawdz! Czemu pytasz skoro masz gotowe rozwiazanie, po co kombinowac jak mozna bardzo tanio dzwonic korozystajac z uslug telefoni Voip? Doslowanie grosze za minute + happy hours :>
    4. Najpierw powiedz jak to jest "niby zarabiac"...
    delete (z ang. skasuj) - w programowaniu obiektowym operator niszczący obiekty utworzone za pomocą operatora new (bądź dowolny obiekt, którego adres można pobrać).

  3. #3

    Domyślnie

    2. Oczywiste, że są, tylko do każdego są inne i tak jak powiedział kolega, prawdopodobieństwo wygenerowania prawidłowego kodu bez żadnego oparcia na sposobie jego generowania oryginalnego jest znikome.
    4. Cyber100 chodziło chyba o to, czy jak będzie klikał w te wszystkie linki, maile, etc., to czy będzie miał z tego pożytek. Otóż, jest wiele takich stron i nie doprowadziłeś do żadnego przełomowego odkrycia w zarabianiu przez IT :P Niektóre są fałszywe, niektóre prawdziwe (patrz. za kliknięcie np. 1000 linków dostaniesz 2$ ;P). Często jest to zajęcie mniej opłacalne niż zbieranie puszek ze śmietników

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Postów
    278

    Domyślnie

    Cytat Napisał ⌂⌂⌂ Zobacz post
    1. W chwili obecnej nie można
    Buehahaha , pewny jesteś W moim mieście są bodajże 3 budki(bynajmniej o tylu wiem,dość stare , na jednej ulicy) z których można dzwonić za free. A czemu Nie wiem Może podpięte pod inną centralę Ew. zawsze pozostaje pajęczarstwo (z tym że to skur***** , no chyba że mamy dzianego sąsiada bądź ktoś nas mocno wku****) W każdym razie trzeba kiedyś spróbować.

    Cytat Napisał ⌂⌂⌂ Zobacz post
    3. Sprawdz! Czemu pytasz skoro masz gotowe rozwiazanie, po co kombinowac jak mozna bardzo tanio dzwonic korozystajac z uslug telefoni Voip? Doslowanie grosze za minute + happy hours :>
    Buehahah x 5
    Nie no , chłopcze z dziwnym nickiem . Rozbawiłeś mnie do łez.Hahaha to dopiero phreaking :] Widać że nie masz obeznania w temacie to po co się wypowiadasz ? ? Tutaj nie chodzi o samo dzwonienie , tylko o 'złamanie' zabezpieczenia .Rozmowa za Free to tylko głowna nagroda.Równie dobrze mogłeś napisać aby poszedł do kiosku i kupił sobie kartę Telegrosik.Czy starter z Orange i wysłał esemesa i miał darmowe rozmowy (podobno SimPlus daje 25h) TO DOPIERO PHREAKING .


    Pozdrawiam VLN.
    Kod php:
    $zmienna $_POST['COS']; 
    Zamiast tego :
    Kod php:
    $zmienna htmlspecialchars($_POST['COS']); 
    I mamy zabezpieczenie przed XSS

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    *133*nr.osoby z plusa#
    jesli tak zadzwonisz to ja musze potwierdzic rozmowe na moj koszt
    War, war never changes.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Postów
    96

    Domyślnie

    @VLN:

    Nie moja wina ze nie potrafisz rozszyfrować mojego nicku...
    Nie mow do mnie chlopcze, bo moge sie zalozyc ze jestem 2x starszy od Ciebie, wiec troche szacunku gowniarzu...
    Cokolwiek nie napiszesz nie mysl nawet ze znize sie do Twojego poziomu i zaczne zasmiecac forum...Nie rozumiem Twoich zarzutow, nie Ty pytales i nie Tobie odpowiadam, ale nie martw sie obiecuje ze na Twoje pytania odpowiadac nie bede.

    Mozesz zaczac mnie cytowac i kontrowac kazde zdanie, i tak tego nie przeczytam:]

    PS: ciesze sie ze Cie rozbawilem, niektorym widac nie wiele do szczescia potrzeba...EOT
    delete (z ang. skasuj) - w programowaniu obiektowym operator niszczący obiekty utworzone za pomocą operatora new (bądź dowolny obiekt, którego adres można pobrać).

  7. #7
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    przed klawiaturą / w różnych miejscach świata
    Postów
    81

    Domyślnie

    z tego co czytalem w sieci to budki które teraz są montowane juz nie da sie zrobic na wybieranie tonowe tak ze kicha...

Podobne wątki

  1. Projekt sieci
    By Małgorzataaa in forum Security
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 07-27-2008, 20:50
  2. Anonimowość w sieci
    By tosz11 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 03-11-2008, 22:32
  3. GG - obsługa sieci
    By ShutDown in forum Komunikatory
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 02-28-2008, 20:51
  4. Anonimowośc w Sieci
    By hubizak in forum TCP/IP/Analiza/Badanie
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 01-06-2008, 23:09
  5. Przeciążenia sieci!!
    By northdakota in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 11-12-2007, 16:47

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj