Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: ech no nic, jeszcze raz

Domyślnie ech no nic, jeszcze raz

Ja troche nie rozumiem filozofii panujacej na tym forum, zapewniam Was ze przejrzalem bardzo duzo wątkow i praktycznie w kazdym waktu ktory odpowiadalby na moje pytanie, Wasze odpowiedzi byly typu "bylo juz 100 razy, szukaj". Ludzie pisza wam, ze szukaja i nie moga znalezc, to nie mozna jakos nakierowac?

Moje pytanie bylo odnosnie keylogga. Troche poczytalem, teraz juz wiem troche wiecej. Tylko nadal nie za bardzo rozkminiam co zrobic zeby keylog sie sciagal po wejsciu na strone i wysylal mi log/passy na maila. Tylko o to mi chodzi. Jesli bylo na forum, to chociaz linke podajcie... z gory dziekuje pozdrawiam

rip
    rip jest offline Banned

Domyślnie

exploit+ie+6.0

maciek jest offline IT

Domyślnie

bana proponuje na tego upierdliwego kolesia a nie zamykanie tematow
    Pozdrawiam

Domyślnie

czemu upierdliwego? co ja takiego złego robie?

Domyślnie

juz ci odpowiem...

Cytat Napisał falconer
    Tylko o to mi chodzi. Jesli bylo na forum, to chociaz linke podajcie...
    Po prostu czekasz na gotowca a tutaj gotowcow nie podajemy zwyczajnie w swiecie. Zostales nakierowany tak jak i inni na forum... wiesz co by sie dzialo jakby podac publicznie na forum gotowca do zarazania kompow w ten sposob? Tysiace troli, debili i innego cholerstwa zaczeloby sie walesac po sieci i pokazywac wszystkim jacy to oni sa cool... a tu nie o to chodzi.

Im wiecej wiesz tym wieksza na Tobie odpowiedzialnosc aby swoja wiedze wykorzystywac w sposob inteligentny i odpowiedzialny. Opublikowanie tutaj takiego gotowca byloby bardzo nieodpowiedzialne - wyrzadziloby o wiele wiecej zlego niz dobrego. Tylko o to chodzi...
    To tak jak z dynamitem - Alfred Nobel nie wymyslil nic strasznego... straszne bylo to co ludzie zrobili z jego wynalazkiem. Dlatego tez bardzo czesto tworcy exploitow publikujac je wstawiaja specjalnie bledy do kodu - kto zna temat ten bedzie wiedzial jak blad znalezc i naprawic. Kto nie wie co i jak to znaczy ze zabawka nie dla niego.

EDIT:
    Twoje pytanie nie jest dla mnie upierdliwe - jest dobrze zadane! Masz prawo wiedziec dlaczego nasza reakcja jest taka a nie inna i mam nadzieje, ze moja odpowiedz cos wyjasnia.
    Ostatnio edytowane przez TQM : 06-16-2008 - 17:11
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

No spoko, rozumiem o co chodzi. To w jaki sposob Wy mozecie mi pomoc z moim problemem?

maciek jest offline IT

Domyślnie

ze swoim problemem udaj sie do specjalisty, zacznij u zrodla czyli psychologa lub psychiatry, czasem dobrze robi taka rozmowa, oczyszcza dusze
    zawsze mozesz tez sprobowac bezplatnego numeru tel 997
    Pozdrawiam

Domyślnie

@falconer - rip podal Ci czego szukac. Generalnie musisz wykorzystac dziure w przegladarce i miec nadzieje, ze zadziala u konkretnej osoby w ktora celujesz

@hekko - dostales ode mnie ostrzezenie/upomnienie... jak inni moderatorzy wedle wlasnego uznania dadza upomnienia system automatycznie przydziela bana... Twoja wypowiedz nie wnosi nic do tematu i jest nie na miejscu.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

rip
    rip jest offline Banned

Domyślnie

@autor
    najpierw sprobuj okreslic jakiej przegladarki uzywa ta osoba.

<?php
    fwrite(fopen('log.txt', 'a'), $_SERVER['HTTP_USER_AGENT'].chr(13).chr(10))
    ?>

a mozesz mi powiedziec, co wiesz o ofierze? Czy kozysta z jakiegos forum, nick, gg, etc?
    Bo moze 'ktos' cie wyreczy.

Domyślnie

ja odpowiem pokretnie jak to mam w zwyczaju:

1. chcesz keyloggera? podejmij nastepujace kroki: naucz sie odpowiedniego jezyka programowania, w tym wypadku podejrzewam ze bedzie to C++, chociaz chyba w Perlu tez by sie dalo to skrobnac.

2. nie chce ci sie uczyc? www.google.com, wpisz: 'keylogger' i zassij kod z sieci. nastepnie przeczytaj dokumentacje(z ktorej bez znajomosci jezyka w ktorym jest napisany i tak nic nie zrozumiesz) i FAQ.

3. zbadaj ofiare - jakiej uzywa przegladarki, ip, otwarte porty, system operacyjny, sprawdz czy jest za NAT, firewallem, czy uzywa proxy, generalnie dowiedz sie o niej i jej sprzecie wszystkiego czego tylko dasz rade, odpowiednie programy sa w sieci. od biedy na uw-team, byl taki skrypt ktory preparowal linki, jak ofiara kliknela to dostawales na maila w sumie sporo informacji. w przypadku w ktorym ofiara nie jest wybrana - badaj ruch, analizuj pakiety, generalnie duzo wąchaj(sniffuj).

4. po zebarniu odpowiednich informacji wyslij ofiarze keylogga(mail, wrzuc na strone, wyslij przez komunikator - whatever).

5. ciesz sie ze zostales scriptkidem no chyba ze postanowisz wybrac bramke numer 1.

pozdrowienia,
    mtbs!