Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 37

Temat: Niepożądany gość w sieci LAN - jak mu 'coś zrobić' ?

  1. #1

    Domyślnie Niepożądany gość w sieci LAN - jak mu 'coś zrobić' ?

    Witam

    W mojej sieci LAN siedzi niepożądany gość.
    Routera na razie nie będę zabezpieczał gdyż niedługo nowy kupuję ale chciałbym mu coś zrobić, lecz nie wiem jak. Chciałbym się w takie klocki zabawić ale...

    Co o nim wiem?
    Wiem tylko, jaka jest jego nazwa użytkownika w systemie. Nic innego nie wiem.
    Chciałbym wysłać mu jakiegoś trojana albo coś złośliwego aby tak mu zasyfiło komputer... a przy okazji wyświetlał mu się jakiś napis wymyślony przeze mnie którego nie da się wyłączyć.

    Tylko jest ten problem, mam tylko jego nazwę użytkownika ale np. e-maila już nie...

    Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    odetnij mu neta
    War, war never changes.

  3. #3

    Domyślnie

    jak mu odetnę to sam nie będę miał, gdy ściągał robiłem tak ale po włączeniu parę minut i już sęp jest

    ten skubaniec ma taką antenkę na dachu która sieci w pobliżu wyszukuje...

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Kolejny trol co pisze w dziale hacking zamiast w newbie... ehhh - znowu przenosze...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    przepraszam bardzo.
    szczerze nie zdążyłem jeszcze przeczytać regulaminu tylko od razu napisałem temat.

    będę starał się unikać tego.

    proszę o pomoc dot. mojego tematu

  6. #6

    Domyślnie

    witam

    chciałem tylko dodać, że znalazłem go na naszej-klasie lecz ma tam wszystko ukryte. na razie grzecznie się go spytałem czy to on (ale jego nazwisko - taka sama nazwa użytkownika).

  7. #7

    Domyślnie

    twoj router? twoj sniff!!

    posnifuj goscia, zarab mu kilka kont ;P po jakims czasie uzna, ze mu sie nie oplaca hehe

  8. #8

    Domyślnie

    proszę o radę co do 1 postu...
    jakiś trojan co zrobi to, co napisałem, e-mail mogę zdobyć

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    76

    Domyślnie

    patrykut

    Mówisz ze ten koleś jest w twoim lan-ie a ty masz dostęp do rutera to porostu znajdź jego MAC address i zablokuj go.

    Jeśli koleś jest koplentym lamem nie wie jak zmianie MACa to juz po nim , jeśli zna się trochę na rzeczy to wtedy po prostu automatycznie dodaj wszystkie MAC które mogą dostać się do lanu a resztę blokuj wiec jeśli nawet zmieni swojego MAC to i tak go zablokuje.

    Mam nadzieje ze ci to pomoże.
    PS. Po co odrazu trojany etc.. porostu block i już

  10. #10
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Garwolin/Warszawa
    Postów
    107

    Domyślnie

    Tak to dobry sposob, ewntualnie sniffing bylby lepsza kara dla niego. Przechwyc dane do jego poczty, i jesli trzyma listy na serverze to na 80% znajdziesz tam loginy do takich stron jak nasza-klasa, grono, etc. Wjezdzasz na jego profil w ktoryms z serwisow i prawdopodobnie dostaniesz od razu wiecej danych, oraz prawdopodobnie numer gg, a wielu ludzi uzywa tych samych hasel do wszystkich uslug, wiec bardzo mozliwe ze haslo z poczty bedzie dobre, wtedy przejmujesz wszystko za jednym zamachem;>
    "Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie dokonuje tego wynalazku."

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Konfiguracja sieci LAN
    By KilofeQ in forum Linux
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 02-21-2008, 18:17
  2. Jak Zrobić Własnego Keylogger-a??
    By Fyftee in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 09-22-2007, 14:53
  3. Sniffowanie Sieci LAN<dziwne>
    By eryk in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 07-24-2007, 11:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj