Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Przywitanie z forum ;)

  1. #1
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    3

    Wink Przywitanie z forum ;)

    Siemka all,

    Dzieki wielkie ze weszliscie w moj topic, sa to moje poczatki z hackingiem i mam nadzieje ze mnie milo przyjmiecie w tym "tajemniczym swiecie"
    Hmm jestem mocno poczatkujacym ale juz wiem co mam robic, ale chetnie poslucham rad doswiadczonych :P Tak pozatym, mam takie pytanie gdzie moge znalesc taki program ktory sie nazywa bodajze "interpreter" potrzebny do nauki Pythona? Dobra to chyba na tyle:P pewnie bede mial jeszcze jakies pytanka ale to moze pozniej. Narazie prosze tylko pomoc w zwiazku z interpreterem. Z gory dzieki : ) )

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj panie przyszły hacker proponuje na początek zapoznanie się z przeglądarka.
    http://www.idg.pl/ftp/pc_13054/CLI.L...er.0.0..1.html
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    3

    Domyślnie

    Witaj Panie Kosiarz :P tzn ja ten link znalazlem i zaczalem cos tam bazgrolic ale cos nie za bardzo mi wychodzilo, bo jakies komunikaty z bledami mi wyskakiwaly...

    edit: np. pisze "print "xxxx" " i wyskakuje mi jakis blad, a ucze sie z tej stronki http://www.wowar.webpark.pl/instant_hacking.html <---- moze ktos mi poleci cos innego/lepszego:P
    Ostatnio edytowane przez Clathorn : 01-10-2007 - 20:07

  4. #4

    Domyślnie

    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    3

    Domyślnie

    przeczytalem juz "hacker howto" :P
    ok zobacze co tam mi podales ;>

    edit: te drugiej strony kompletnie nie rozumiem ;< humm...
    Ostatnio edytowane przez Clathorn : 01-10-2007 - 20:38

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj