Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: zabezpieczone (?) pliki wideo .WMV

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie zabezpieczone (?) pliki wideo .WMV

    witam,

    jestem fanem tenisa ziemnego. na stronce wimbledon.org sa lub byly (ja sciagnalem pol roku temu) dostepne do sciagniecia pliki - raczej wiekszosc wszystkich meczy. kazdy plik wazyl ok 500MB. domyslam sie, ze WMV, aby upakowac jak najwiecej/najdluzej.


    i teraz moje pytanie. sciagnalem to ale w moim MPlayer mam czarne okno po chwili z bezsensownymi barwami - tak jakby kodeka brakowalo. glosu tez nie ma. natomiast jak otwieram programem MICROSOFTU to mnie prosi mnie o login i e-mail uzytkownika portalu WIMBLEDON.ORG. domyslam sie, ze tam dla rejstracji trzeba jakies srodki pieniezne wplacic ale w takim razie PO CO daja do sciagania 500MB mecze skoro DA sie ja sciagnac a nie DA ogladac "za darmo". a moze sie myle i jest jakis fajny sposob ?

    ktos ma podobne pliki z byle-jakiego serwisu i probowal kombinowac ?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Hmmmm - nie wiem czy DRM takie cos potrafi ale mozliwe ze to bedzie to...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    moglbys jasniej ?

    niestety nie chce mi to dzialac. po pewnym czasie jak daje START otwiera sie okienka explorera z prosba o zalogowanie sie do serwisu WIMBLEDON.ORG. no a ja tam konta nie zakladalem...
    Ostatnio edytowane przez TQM : 02-21-2008 - 01:18

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Wyglada jak DRM - gdzies o tym czytalem... DRM pozwala ograniczac kto oglada material, ile razy a nawet na ktorym kompie. Zostalo to zaimplementowane w WMP i jak np chcesz ogladac TVN przez neta to musisz zaplacic i otwierajac player musisz sie zalogowac do portalu i wtedy portal wyraza zgode na odtworzenie strumienia wideo.

    To tak w wielkim laickim uproszczeniu...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Postów
    271

    Domyślnie

    czyli co, logujesz sie i buforuja ci film?
    Bez sensu.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nie... loguje sie, wtedy przegladarka ma dostem do klucza ktorego wymaga implementacja DRM w odtwarzaczu aby zaczac odtwarzac film. To tak jak podpis cyfrowy - film jest podpisany przez autora i jesli nie mam zgody autora (jak rozumiem DRM to wlasnie jest to mechanizm krypto) to odtwarzacz nie zacznie grac filmu.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7

    Domyślnie

    panowie,

    wklejam screeny - moze wypowiedza sie tu jacys znawcy na podstawie tylko samych obrazow z pliku ?


    oto kolejne screeny z mplayera (zrzucilem uzywajac programu FRAPS), gdy otworze nim ten plik WMV:

    http://www.speedyshare.com/257209373.html

    oto co nastepuje chronologicznie, jak juz wcisne START dla zaznaczonego pliku w programie Tunebit:

    najpierw otwiera sie czarne okno z wideo, ale zamiast czegokolwiek...
    http://www.speedyshare.com/365927267.html

    ... w nim otwiera sie drugie okienko IE-ratowo-podobne z prosba o zalogowanie. nawet jak sie tam zarejestrowalem i sie tutaj zaloguje to nie dzieje sie NIC (moze mam do d...y NET ?). po pewnym czasie program Tunebit pokazuje, ze zamiast guzika STOP mamy START i jest w historii ze 1 file: skipped. czyli program nie zrobil NIC.
    http://www.speedyshare.com/568112291.html

Podobne wątki

  1. Wideo z HITB 2007 dostepne do pobrania
    By TQM in forum Aktualności / Felietony / Artykuły
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 12-09-2007, 20:47
  2. omijanie "zabezpieczone forum"
    By lamcpp in forum Hacking
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 11-14-2007, 23:28
  3. Auto link z WMV??
    By Lasqs in forum Hacking
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 06-26-2007, 18:19
  4. Z WMV na AVI
    By przemek12345 in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 02-24-2007, 23:57
  5. Program do rejestracji wideo z ekranu
    By Sardihan in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 02-18-2007, 13:57

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj