Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: moich kilka problemow ^^

  1. #1

    Domyślnie moich kilka problemow ^^

    Witam po dosc dlugiej nie obecnosci.Od pewnego czasu(moze od tygodnia) mam pewien dziwny problem.Komptuter chodzi wolniej,programy takie jak np.Opera o wiele wolniej sie otwieraja.Gdy juz otworze Opere czesto zdarza jej sie przycinac na chwile jest "not responding", gdy wpisuje swoje dane zeby zalogowac sie np. gmail'u na moment przycina sie wpisywanie liter i zazwyczaj w tym samym momencie.Najdziwniejsze jest to ze wlasnie od tygodnia za nic nie moge zalogowac sie na swojej skrzynce pocztowej ktora znajduje sie na gmail'u, gdy wyskakuje napis"laduje..." czy jakos tak na tym sie konczy poniewaz cala opera sie zawiesza i zadnym sposobem poza zresetowaniem komputera nie da sie jej wylaczyc.

    Mam neostrade 1 mb
    Przegladarka Internetowa-Opera
    a-virus Norton 2004
    Windows defender( co do tego rowniez jest problem poniewaz skanowanie zawiesza sie na jednym pliku i nie wiem dlaczego.Problem wystepuje przy pelnym skanowaniu)
    Ad-aware z ktorego ie korzystam.


    Moze mi ktos pomoc i powiedziec w czym tkwia owe problemy?dziekuje i pozdrawiam

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    a jak tam procesy? ktory najwiecej CPU zjada?
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    jesli masz 2 lub wiecej aktywnych AV to sie nie dziw ze sie komp muli

  4. #4
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Różne zakątki sieci.
    Postów
    995

    Domyślnie

    A więc zacina się na jednym pliku? Podejrzewam malware... Możesz podać ścieżkę tego pliku? Czy AV mają aktualne bazy wirusów? Jaka wersja Windowsa?
    http://nikowek.blogspot.com/
    Zbrojne Ramię Pingwina!
    -----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
    Version: 3.12
    GCS d- s++:++ a--- C+++ UL+++ P L+++ E--- W++ N++ o K- w--
    O M- V- PS PE Y PGP++ t+ 5 X+ R tv- b++ DI- D-
    G+ e- h! r% y?
    ------END GEEK CODE BLOCK------

  5. #5

    Domyślnie

    No wiec po kolei

    -co od zuzywania cpu przez procesy jest roznie raz jeden proces zjada 0 a potem 30 np.

    -Mialam juz uruchumionych kilka AV tak jak teraz i wszystko bylo ok, nie wiem teraz cos wlasnie sie popsulo

    -Co do aktualizacji Nortona wszystko jest zaktualizone poza "Norton 2004 ...( nie pamietam co tu bylo) wersja polska, poprostu wyskakuje blad i nie wiem co z tym zrobic - ta aktualizacja nie chce sie zainstalowac.

    Co do sciezki do pliku uruchamiam skanowanie jak tam dojdzie to dopisze.aaa i juz ide poczytac o tym malware


    aaa a windows to windows 2000 media center edition(fabrycznie zainstalowane w VOBISIE)

    edit: teraz podczas skanowania wwindows defenderem najwiecej cpu zabiera plik "MsMpEng.exe" ale dowiedzialam sie, ze to proces wlasnie defendera i podczas skanowania moze pobierac tyle cpu


    edit 2 : tu prosze sciezka to pliku na ktorym zatrzymuje sie skanowanie w WD

    C:\WINDOWS\system32\oobe\msobshel.dll
    Ostatnio edytowane przez Yunalesca : 02-02-2008 - 12:50

  6. #6

    Domyślnie

    Ja mam ten problem ze mi sie czasami przycina ale co dla mnie jest najdziwniejsze... na Operze mi poczta na o2 nie chce odpalic, ciagle jest ladowanie:P ale na IE tak
    Zbliża się Trollmagedon...

Podobne wątki

  1. Kilka pytań o cracking
    By sennin in forum Assembler
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 06-27-2008, 19:22
  2. Włam na serwer moich starych
    By Kon in forum Hacking
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 01-17-2008, 22:48
  3. kilka pytan
    By Hellbike in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 01-29-2007, 21:11
  4. kilka programów
    By Sardihan in forum Hacking
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 01-06-2007, 23:40
  5. Pytań kilka
    By dzejson in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 12-27-2006, 14:38

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj