Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: 2 pytania, głownie poczta

  1. #1

    Domyślnie 2 pytania, głownie poczta

    mam takowe pytanie:
    załóżmy ze mam 100 kont mail(wszystkie na o2.pl) i chciałbym przejrzec całą pocztę, moge to zrobic by logowac sie poprzez www na kazdą skrzynke i sprawdzaniu nowych wiadomosci jednak to zajmie wieki, moge tez stworzyc 100 kont w outlooku do kazdego dopisac login i hasło no i wtedy poczte bede mogł sprawdzac na bieżąco, tylko jeden mały problem: dodanie 100 kont do outlooka również zajmie mnóstwo czasu. Jedyne co mam to plik textowy z zapisanymi loginami i hasłami z tych kont w postaci:
    login: jakis_login1
    haslo: jakies_haslo1

    login: jakis_login2
    haslo: jakies_haslo2

    login: jakis_login3
    haslo: jakies_haslo3

    ...

    login: jakis_login100
    haslo: jakies_haslo100

    i tu pytanie. Jak najszybciej przeczytac poczte z tych 100 skrzynek pocztowych? ewentualnie moze jakis program stworzyc tylko przyznam sie moje umiejetnosci c++ są takie sobie;/ prosiłbym o pomoc jak to rozwiązać

    I drugie pytanie:
    równiez pytanie czy może jest taki program (a jak nie to jakies wskazówki jak napisac) który bedzie kopiował mi linika po linice informacje zapisane w pliku tekstowym i wstawiał je do formularza na czyjejs stronie www, i zatwierdzał. By wypełnił tyle formularzy ile jest informacji w pliku tekstowym. JEst cos takiego mozliwe?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    w domu :D
    Postów
    535

    Domyślnie

    Program moim zdaniem nie istnieje,ale istnieje mozliwosc dokonania takiego czegos,bo przecierz możemy sie logowac do X kont na raz.Mysle ze programik taki jest wykonalny.
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Wszystko ładnie pieknie ale moim zdaniem jest pewna przeszkoda... Zazwyczaj, żeby założyć sobie jakieś konto w twoim przypadku pewnie meilowe to trzeba przepisywać dodatkowe kody (12Eop7u itp.), właśnie po to jest to zabezpieczenie, żeby nie zakładać kont masowo, nie wiem czy myślałeś o tym, ale wolałem to dodać

  4. #4
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    ale jemu chodzilo o jenoczesne zalogownie sie a nie zakladanie, jesli chcesz szybko zalozyc duza ilosc skrzynek pocztowych, to polecam spamavert.com tam nie ma zadnych kodow

    da rade zrobic skrypt ktory zaloguje sie na poczte i zapisze wiadomosci do pliku, na upartego mozna by to zdzialac w jakims telnetowym kliencie z mozliwoscia pisania botow
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Postów
    271

    Domyślnie

    najprosciej to w php to napisac, i jechac przez pop.

  6. #6

    Domyślnie

    tylko jak to napisac? ktos ma jakas koncepcje? php znam tylko podstawy, bardziej c++

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Po co cos tworzyc skoro wszystko jest? Program nazywa sie fetchmail i jest klientem POP3/IMAP/SMTP (w odpowiedniej konfiguracji) i gdy trzeba obsluguje tez SSL

    Kawalek skryptu przerobi Ci Twoj plik tekstowy z loginami i haslami na plik konfiguracyjny do fetchmail'a. Pozniej procmail sciagnie cala poczte zostawiajac (lub nie) kopie na serwerze... Jesli odpowiednio przechwycisz wyjscie z procmail'a to mozesz zliczac ile weszlo i gdzie... a poza tym procmail moze to dalej posortowac na osobne pliki/skrzynki aby kazde konto trafialo do osobnego folderu.

    Fetchmail do zasysania + procmail do sortowania

    Ewentualnie mozna z Twojego pliku wygenerowac plik .reg z ustawieniami skrzynek dla Outlook'a i w ten sposob wpisac wszystkie na raz.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Poczta przez proxy
    By spidernet in forum Windows
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 11-14-2007, 18:34
  2. wiadomosć na onet poczta
    By hoyle in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 19
    Autor: 05-28-2007, 08:47
  3. Poczta Onet
    By ,bartek in forum Hacking
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 03-22-2007, 18:12
  4. Poczta na Interii
    By root in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 01-23-2007, 11:56
  5. poczta i prawo
    By whee in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 01-17-2007, 10:48

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj