Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Silkroad

Domyślnie Silkroad

Witam odrazu informuje że jestem całkiem zielony w tych sprawach:P. Więc tak chciałem się nauczyć chociaż podstaw hackingu. Chciałbym zacząć od poznania hasła bota(koleś co zamiast sam bić level włącza program który robi to za niego-bot)i chciałbym się dowiedzieć co muszę znać id pocztę tego kolesia czy co i co potrzebuje jakie programy. Z chęcią przyjme też wytłumaczenie jak to zrobić.Pewnie sobie pomyślisz(czytelnik) że ta nowy się rejestruje i odrazu chce konto zdobyć nie tak nie jest!www.silkroad.net to jest adres gry. Jest to gra MMORPG trza ściągnąć klienta i takie tam. Z góry dziękuje mam nadzieję że dzieki wam nauczę się podstaw hackingiu

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

napewno dzieki nam nie nauczysz sie podstaw hackingu
    pytanie do Ciebie: czy google nie dziala czy ukradli najlepszy szukacz na swiecie czyli google
    te i inne odpowiedzi szukaj pod bardzo trudnym adresem jakim jest www.google.pl

tak nawiasem naucz sie programowac, poznaj html, podstawy php tez sie przydadza skoncz z grami jesli naprawde chcesz sie tym zajmowac (wiem ze swojego doswiadczenia; zaczalem grac w World of Warcraft << niegraj w to to jest jak narkotyk) i pamietaj ze hacking to nie czytanie maili kolegi czy wlamywanie mu sie na konto po itemki
    hackingu sie nie nauczysz
    mozna smialo rzec ze z tym sie trzeba urodzic

gogulas jest offline killboy powerhead

Domyślnie

Zgadzam sie z przedmowca.
    dam sobie reke odciac, ze gdybys poszukal znalazl bys jakies boty do tej gry, czy to na google czy np. emulu

Oj jak ja sie ciesze ze nie mam kompa blyskawicy, bo bym od takich gierek nie wstawal..
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

Zasady Postowania