Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Jak wydobyć IP?

Domyślnie Jak wydobyć IP?

Witam.
    Jestem nowym użytkownikiem forum.Na wstępie jak to bywa ,trzeba się przywitać.No to witam.Mam 13 lat .Już pare miesięcy zaczęło ciągnąć mnie do tego.Jakoś nie umiałem się do tego zabrać ,więc sobie to na razie odstawiłem na bok.Wczoraj jednak znów naszło mnie "pragnienie" spowodowane złośliwością pewnej osoby ,która ukradła mi coś w świecie wirtulanym.Nie jest to spora rzecz ,ale chodzi mi o nastraszenie takiej osoby i ,aby już tak nie robiła.Chciałbym wydobyć jej IP ,ale nie wiem jak.Mam numer gadu-gadu tej osoby.Chodzi mi oto ,aby poprzez IP postraszyć tą osobę i podać np. dostawcę jej itnernetu ,lub coś "małego" zrobić tej osobie.Oczywiście proszę o wyrozumiałość.Postanowiłem zacząć coś robić ,a nie tylko grać.Szukałem takiego topicu ,lecz nic nie znalazłem.Pozdrawiam

Domyślnie

poszukaj w google... ja znalazlem w ciagu <10 sek mimo, ze tez jestem newbie

Domyślnie

Faktycznie.Zupełnie zapomniałem o googlach .Już mam jak wydobyć.Teraz pozostaje pytanie.Czy mogę włamać się do tej foiary za pomocą IP?Kiedyś czytałem to jednym ze sprawniejszych programó był Prosiak.Możecie pisnąć słówko jak to jest?:}

Domyślnie

Cytat Napisał DawajTosta Zobacz post
    Teraz pozostaje pytanie.Czy mogę włamać się do tej foiary za pomocą IP?Kiedyś czytałem to jednym ze sprawniejszych programó był Prosiak.Możecie pisnąć słówko jak to jest?:}
    prosiak to trojan i rzeczywiscie mozna sie dzieki niemu wlamac na maszyne ofiary... o trojanach jest sporo na forum i w google rowniez wiec tam mozesz poszukac

eMCe jest offline Emil Grzegorz Gubała

Domyślnie

Cytat Napisał DawajTosta Zobacz post
    Faktycznie.Zupełnie zapomniałem o googlach
    nio faktycznie... bo na pytania jakie zadajesz są już odpowiedzi... i w Google i na forum...

dlatego temat zostaje zamknięty!
    następnym razem najpierw Google potem pytaj
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Zasady Postowania