Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Zabezpieczenie lapka

  1. Domyślnie Zabezpieczenie lapka

    Witam, moj pierwszy post na forum takze elo wszystkim

    Pierwszy post ale raczej nie ostatni gdyz kwestia bezpieczenstwa zaczyna grac u mnie doc spora role po tym jak wylaczyla mi sie klawiatura przez trojany na lapku a innym razem obudzilem sie ze zmienionym dzwonkiem na smartfonie ktĂłrego nie aktualizowalem

    W kazdym razie do rzeczy

    Mam problem z internetem w miejscu w ktorym przebywam, otoz nie zabardzo ufam administratorowi.

    Mam opcje podpiecia sie do routera za pomoca WiFi albo kabla no i tu moje pytanie:
    Czy jest jakis skuteczny sposob na zabarykadowanie sie przed atakami przez WIFi do lapka Albo czy jesli podepne sie przez kabel to bede bardziej bezpieczny Wiem ze 100% nigdy nie bede raczej mial ale chcialbym chociarz wiedziec czy jest szansa na to ze dam rade ogladac moje ulubione filmiki bez goscia ktory przenosi mi foldery na pulpicie, dzieki za odp
    Ostatnio edytowane przez Mishigan101 : 03-05-2018 - 21:00

  2. #2

    Domyślnie

    Podepnij kablem jak bedzie to samo to masz trojana wystarczy czyszczenie albo format i po sprawie

  3. #3

    Domyślnie

    dokladnie format bedzie najlepszy

  4. #4

    Domyślnie

    Nie chcecie chyba powiedzieć, że zwykłe formatowanie pomaga. Teraz już będę wiedziała co mam zrobić w takiej sytuacji więc cieszę się, że tu trafiłam.

  5. #5

    Domyślnie

    Mi też się przydała wasza pomoc. Dzięki!

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj