Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: Problem z niemiłym człowiekiem.

Domyślnie Problem z niemiłym człowiekiem.

Mam mały problem i chciałbym prosić o rade.
    Robiułem auto w serwisie CarAudio (zakładanie muzyki w aucie) i po skończonej prace właściciel pytał sie czt zgadzam sie na umieszczenie zdjęć wykonanego auta na jego stronie. odparłem że nie wyrażamm zgody bo obawiam sie że może to zainteresowac potencjalnego złodzieja.
    Jednakże patrzę dziś na stronę i zdjęcia zostały umieszczone. Dzwoniułem do tego człowieka i prosiłem o ich usunięcie ale nic to nie dało. Czy jest jakiś sposób na usunięcie tych zdjęć samemu... albo czy ktoś by mógł pomuc w tej sprawie... Bo zakładać sprawe sądową to za dużo zachodu...
    Proszę o jakiekolwiek sugestje.

Domyślnie

http://groups.google.com/group/pl.so...podatki/topics

...I nie zawracaj nam głowy, proszę.

Domyślnie

A nie możecie mi pomuc w sposób podpowiedz jak usunąc te zdjęcia? Wiem żę powinnienem poszukac materjałow itp. Ale jestem kompletnie zielony... a takie fora są dla pomocy. Pokarzcie że nie lejecie na zilonych i poradzcie coś

Domyślnie

Zadzwoń do gościa i powiedz mu ze jak nie usunie tej foty w trybie natychmiastowym to założysz mu sprawę w sadzie o nielegalne wykorzystywanie wizerunku czy jakoś tak poszukaj jeszcze jaki to jest paragraf żeby mądrze brzmiało , nawet jeżeli usuniesz to jakoś samemu to on nie będzie miał przecież większego problemu z ponownym przywróceniem tego a jak go nastraszysz strata wizerunku i zagrozisz ze będziesz dochodził odszkodowania do przyniesie większy efekt.

Ps: nie musisz zakładać dwóch takich samych tematów.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

Domyślnie

Niestety nie reaguje on na takie groźby... twierdzi ze nie umiescił zdjęeć typowo auta tylko "efekt swojej pracy"... Niestety auto jest identyfikowalne...
    I nier wiem co z tym zrobić... a nie moge go do sadu podać bo mi opuścił troche z ceny żebym nie zgłaszał tego remontu to on watu nie bedzie płacił... nabrałemn sie i teraz prawo mi nie pomoże...

Domyślnie

Cytat Napisał ziomekpl Zobacz post
    nabrałemn sie i teraz prawo mi nie pomoże...
    W takim razie my też Ci nie pomożemy.
    Działamy z godnie z prawem.

Jeśli chcesz nasłać na niego bandziorów, to tym bardziej nie znajdziesz tutaj pomocnej ręki.

Domyślnie

Usunięcie z serwera nieautoryzowanychj (nielegalnych) tresci nie jest przestępstwem. Bandziorów nie bede nasyłał bo to mija sie z celem.... Auto na zjęciach jest moją własnością wiec jeżeli chce żeby znikneły to mam do tego prawo... jeżeli ten co je umieszczał nie chce nic z tym zrobić to mam prawo sam je usunąc... I właśnie dla tego zwracam sie z proźbą o pomoc do fachowców...

Domyślnie

Cytat Napisał ziomekpl Zobacz post
    jeżeli ten co je umieszczał nie chce nic z tym zrobić to mam prawo sam je usunąc...
    W takim razie skorzystaj ze swojego prawa zgodnie z prawem.
    Przecież, jeżeli włamię się na serwer, usunę wskazane przez Ciebie dane, ja złamię prawo.
    http://www.prawnik.net.pl/pwi/faqhack.htm
    Natomiast Tobie przysługuje prawo do ochrony mienia
    http://pl.wikibooks.org/wiki/Prawo_karne:_Kradzież

Idź po rozum do głowy i załatw to porządnie.

Domyślnie

Przestępstwem jest nieautoryzowany dostęp do serwera i zmienianie na nim czego kolwiek w tym kasowanie zdjęć.

Przyznaj się ze nie masz żadnego samochodu tylko chcesz się włamać na kumpla stronę.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

eMCe jest offline Emil Grzegorz Gubała

Domyślnie

Coraz nowsze historyjki lecą
    i coraz nowsze podejścia czy uważasz że jak ktoś cię kopnie to możesz wdać się w bójkę i gdy przyjedzie policja tłumaczyć że w obronie własnej?

Stary idź sie przejdź - ochłoń - wróć przemyśl sprawę - zamiast załatwiać przez telefon pojedź do gościa powiedz że się obawiasz o kradzież i żądasz usunięcia ich z servera bo w przeciwnym wypadku wystepujesz z takim wnioskiem do prokuratury..

i finito!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania