Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: DirectAdmin Log błędów do subdomeny

  1. #1

    Domyślnie DirectAdmin Log błędów do subdomeny

    Witam

    Jestem tu nowy i jestem raczej doświadczonym programistą, ale początkujący jeżeli chodzi o aplikacje webowe więc proszę o wybaczenie, jeżeli coś źle opiszę czy nazwę.

    Loguję się do panela administracyjnego gdzie mam serwer www -do DirectAdmin. Tam mam Zarządzanie subdomenami. Do każdej subdomeny mam Log błędów, a w nim znalazłem dużo takich logów (*** - wymazałem kilka danych bo nie wiem czy powinienem je podawać):

    [Thu Aug 04 08:04:18.534563 2016] [lsapi:notice] [pid 162189:tid 140555547666176] [client 79.189.130.***:44650] [host www.subdomena.moja domena.pl] Backend log: PHP Notice: Undefined offset: 1 in /home/moja domena/domains/moja domena.pl/public_html/subdomena/logowanie.php on line 138\n, referer: [url=http://www.subdomena.moja domena.pl/Logowanie[/url]
    [Thu Aug 04 08:04:19.441598 2016] [lsapi:notice] [pid 162189:tid 140555648378624] [client 79.189.130.***:44652] [host www.subdomena.moja domena.pl] Backend log: PHP Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/moja domena/domains/moja domena.pl/public_html/subdomena//dhtmlxgrid/common/config_dp.php on line 7\n, referer: http://www.subdomena.moja domena.pl/subdomena.php
    Tego jednego dnia jest dużo takich logów. Z tej subdomeny korzysta tylko kilka osób bo jest to strona dostępna tylko po zalogowaniu. IP jest z Wągrowca a to jest jakieś 120km od mojej miejscowości i to nie jest żadna z osób które korzystają z tej strony.

    Czy mam się czegoś obawiać?

    Pozdrawiam Artur.

  2. #2

    Domyślnie

    Już wiem, to moje błędy we własnym kodzie.

    Głównie w kodzie powtarzała się komenda:
    Kod php:
    session_start(); 
    rozwiązałem to poprzez

    Kod php:
        if (session_status() == PHP_SESSION_NONE) {
                
    session_start();
        } 
    oraz mam stare wywołanie

    Kod php:
    mysql_connect 
    zamiast:

    Kod php:
    mysqli_connect 
    Ostatnio edytowane przez Artur2024 : 08-17-2016 - 13:47

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj