Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Problemy z siecia [bylo:obejscie hasla www w win98. bardzo wazne]

  1. #1

    Domyślnie Problemy z siecia [bylo:obejscie hasla www w win98. bardzo wazne]

    witam
    sprawa polega na tym ze w firmie do wczoraj mielismy neta ale dzis zonk, blokada. odpalam firefoxa a tu okienko " http autorization cos tam costam

    trzeba wpisac login i haslo by strona sie wczytala inaczej nic. jedyna strona która sie wczytuje po anulowaniu okienka to onet. nie wiem na jakiej zasadzie jest to zrobione zabezpieczenie, ale napewno nie na tym kompie. zaistalowany na kompie jest win 98.


    jak to obejsc

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Tak jak opisujesz to jest to podstawowe HTTP "Basic-Auth" i jest to robione po stronie serwera. Nie wiem jaki to ma zwiazek z tym ze to w firmie i stalo sie po zmianie ISP (moze idziecie przez jakies proxy?) ale to nie bedzie problem z Windows (o dziwo!) ani tym bardziej z przegladarka...

    Co zmieniliscie, tam szukajcie - byla zmiana ISP to szukajcie ustawien np proxy, firewall'a, itd - cos nadal korzysta ze starych ustawien, ktore byly robione pod poprzedniego ISP.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    jeszcze raz wyjasnie ja jestem tam pracownikiem który mial neta a od dzis nie ma a chcialby miec. ot co . nigdzie nie moge isc

  4. #4

    Domyślnie

    jeszcze raz najlepiej przeczytaj wypowiedz TQM... tam jest wyjasnione... to nie ma tak ze wcisniesz jakas kombinacje klawiszy i "yeah! problem rozwiazany"...
    Zbliża się Trollmagedon...

  5. #5

    Domyślnie

    Miałeś neta nie masz neta ale chcesz mieć neta?
    A może opiszesz jakoś dokładniej problem niż "http autorization cos tam costam"

    I co firma leży bo nie ma neta? Nie macie tam kogoś kto się tym netem zajmuje?

  6. #6
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Postów
    367

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    @djswistak - a ja jeszcze raz wyjasnie - czytanie ze zrozumieniem ma przyszlosc!

    Jak dla mnie temat do zamkniecia... i przeniesienia do wlasciwego dzialu, bo z Hackingiem to ma tyle wspolnego co ketchup z McGyver'em (rownie bledne jak smieszne).

    Jak ktos cos zmienia w swojej sieci i pozniej cos mu przestaje dzialac, to dla mnie oczywiste jest, ze powodem problemow jest ta wlasnie zmiana. Zastanawiam sie tylko do jakiego dzialu to pasuje? Raczej do Newbie, aby nowe osoby wiedzialy, ze powinny szukac zrodla problemu w ostatnich zmianach.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. lamanie hasla na GG [bylo: Pytanie]
    By ibajron3 in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 08-15-2007, 13:06
  2. Emulator na xp (win98)
    By Sardihan in forum Windows
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 08-06-2007, 11:29
  3. Obejscie strony dostawcy netu
    By Hostler in forum Hacking
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 05-29-2007, 20:46
  4. wazne pytnie
    By Melon in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 05-07-2007, 15:18
  5. Zapomnialem hasla do panelu - bylo: Kto pomoże?
    By KoPeR in forum Odzyskiwanie haseł
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 04-20-2007, 14:57

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj