Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Atak Brute Force przez linuxa

Domyślnie Atak Brute Force przez linuxa

Hej

Szukam programu, ktory umozliwi mi wykonanie ataku typu brute force i slownikowego. Myslalem nad dwoma dystrybucjami linuxa: Kali i BactTrack. Oferuja one taki program jak Hydra ale nie wiem czy da sie za pomoca tego programu wykonac ataki na email czy inne serwisy.

Jezeli Hydra nie wchodzi w gre to czy jest cos aktualnego na rynku co dziala i mozna z tego swobodnie korzystac?

Potrzebne jest mi to do nauki kryptografii i przy okacji testowania jakosci wlasnych hasel.

@Edit: Chodzi mi tez o to czy Hydra "zbanuja" mnie po probie zlamania hasla do poczty, czy da sie to jakos obejsc?
    Ostatnio edytowane przez kukasz : 07-04-2015 - 01:46

Domyślnie

Jak sobie założysz serwer to testów mailowy i tak go skonfigurujesz że nie będzie żadnych filtrów to Cię nie zbanuje. Jak będziesz atakował serwer zewnętrzny to zapewne popełnisz przestępstwo nawet jak konto będzie Twoje (spowolnisz infrastrukturę ich sieci mogą stwierdzić.). Tutaj masz poradnik o hasłach mailowych:Jak włamać się na pocztę e-mail? | PORADNIK hakera

I tak, hydra wspiera protokół SMTP więc jest to możliwe tak jak i starym brutusem.
    Ostatnio edytowane przez katana2 : 10-02-2015 - 10:18

Domyślnie

Cytat Napisał kukasz Zobacz post
    Szukam programu, ktory umozliwi mi wykonanie ataku typu brute force i slownikowego.
    oclHashcat - advanced password recovery
    Aircrack-ng

Cytat Napisał kukasz Zobacz post
    Myslalem nad dwoma dystrybucjami linuxa: Kali i BactTrack.
    Kali Linux jest następcą dystrybucji BackTrack, więc wybierz Kali.

Zasady Postowania