Witam, poszkuje programisty który wykonał by dla mnie program, do podglądu na żywo aktualnych meczy bukmacherskich z danego buk'a np bet365.com. pobieranych z zakładki Wydarzenia, jest tam zbiór wszystkich wydarzeń na danych dzień. W Programie miała by się znajdować lista aktualnych wydarzeń na dany dzień oraz do każdego meczu przypisany tylko jeden typ.
np ten :

oraz jego aktualny stan chodzi o (+21.5 lub -21.5) obok również chciałbym aby program powiadamiał mnie gdy jego wartość zmieni się o x jednostek ( np 5 czyli w tym wypadku +26.5) itp. Jednostki sam indywidualnie mógłbym modyfikować. Co chwile odświeżanie strony jest męczące a chciałbym mieć to wszystko w jednym miejscu w programie co napewno ułatwiło by mi przepatrzenie aktualnych wydarzeń wraz z typem oraz kursem smile.gif
Czy jest możliwe wykonanie takiego programu oraz czy ktoś by się podjął? Propozycję proszę składać na PW jak i również cene
Nie wiem czy to jest odpowiedni dział jednak nie znalazłem żadnego innego do którego mógł pasować by mój temat