Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Odzyskiwanie zainfekowanych plików

Domyślnie Odzyskiwanie zainfekowanych plików

Witam, otóż mój pendrive został zainfekowany przez jakiś trojan32 trojan ten foldery zamienia na aplikacje, mam pewien problem bo w folderze były zdjęcia na których mi zależy. Ściągnąłem kaspersky na 30 dni wersja darmowa, aby zapoznać się z produktem i usunął mi pliki i przeniosł je do siebie. Czy jest możliwość, aby odzyskać te pliki jakoś i żeby nie były zainfekowane?

Domyślnie

A weź spróbuj przy użyciu formatowania szybkiego przeorać pena, a potem weź photorec na defaultowych ustawieniach (masz go w paczce z testdiskiem). On ci spróbuje z całej pamięci jaką masz wysupłać zdjęcia. Tylko się nie przeraź, że niektóre fotki będą miały po 100 mega a miały 1, po prostu je usuń. Tak, będą powtórki, tak, będą fotki uszkodzone fragmentami i tak, będzie ich więcej niż ci się wydaje. Jeżeli wirus nie uszkodził samych plików (np pakując je), photorec je znajdzie, lub znajdzie ich fragmenty i naprawi tak, że będzie się dało je otworzyć.
    Nie gwarantuję sukcesu, pliki mogły zostać zaszyfrowane przez wirusa - a wtedy praktycznie popij wodą.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie

JESTEŚ WIELKA!!
    Tak, późno posłuchałem Twojej rady bo nie miałem czasu się w to bawić, ale dzisiaj ogarnąłem tego Photorec i odpaliłem cały czas się coś odzyskuję, ale już widziałem kilkanaście zdjęć... Naprawdę Ci dziękuję były to bardzo ważne zdjęcia dla mnie. Wielkie dzięki. Gdybym mógł Ci się jakoś odwdzięczyć pisz.
    Ostatnio edytowane przez Vrash : 02-16-2014 - 09:15

Domyślnie

Vrash, wystarczy, że będziesz się do mnie odzywał zgodnie z moją płcią
    Pozdrawiam
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania