Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Chciałbym zacząć ale nie wiem za co się zabrać.

Domyślnie Chciałbym zacząć ale nie wiem za co się zabrać.

Witam forumowiczów

Ostatnio tak sobie myślałem że fajnie byłoby stworzy coś czym mógłbym sobie ułatwić życie i czegoś się przy okazji nauczyć ; ) Ostatnio z kolegami ping'owaliśmy użytkowników TS'a i chciałbym się nauczyć czegoś więcej. Może ktoś pokieruje mnie na coś wartego uwagi?

ocb
    ocb jest offline

Domyślnie

Cytat Napisał Frompi Zobacz post
    Witam forumowiczów

Ostatnio tak sobie myślałem że fajnie byłoby stworzy coś czym mógłbym sobie ułatwić życie i czegoś się przy okazji nauczyć ; ) Ostatnio z kolegami ping'owaliśmy użytkowników TS'a i chciałbym się nauczyć czegoś więcej. Może ktoś pokieruje mnie na coś wartego uwagi?
    Co ma wspólnego pingowanie ludzi na tsie z ułatwianiem sobie życia ? Jak już pingować umiesz to może model iso/osi i budowa tcp/ip ?

Domyślnie

Cytat Napisał ocb Zobacz post
    Co ma wspólnego pingowanie ludzi na tsie z ułatwianiem sobie życia ? Jak już pingować umiesz to może model iso/osi i budowa tcp/ip ?
    Proszę o wyrozumiałosc ; ) chciałbym nauczyć się jak wykorzystać czyjeś ip do wejścia na jego pc lub pozyskanie jego haseł i również zabezpieczenie swojego komputera. Jeżeli bym czegoś do końca nie rozumiał z iso/osi mogę liczyć na pomoc?

(wiem ze ddos to jest nic bo to są tylko dwie linijki kodu i nic pozatym)

Domyślnie

LOL - też bym chciał w 2 słowach dowiedzieć się jak stworzyć iPhone6, ale niestety - nie da się: P Myślałeś, że ktoś Ci poda komendę za pomocą, której włamiesz się do kompa ? Chłopie - włamy czasami trwają 2 lata - zejdź na ziemie: P

Domyślnie

Ja bym proponowal od przecyztania okolo setki identycznych watkow na tym forum...

zamykam
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania