Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Autostart pliku bat

Domyślnie Autostart pliku bat

Hej

Mam problem z plikiem bat:

1. Jak zrobić, żeby plik bat uruchamiał się przy każdym uruchomieniu komputera? (rozważałem umieszczenie go w folderze autostart ale nie wiem jak to zrobić, żeby każdy użytkownik tam go miał, bez znania nazwy użytkowników).

2. Po uruchomieniu ma wykonywać jakieś działanie (np. coś banalnego jak ping Google -t) i być ukryty - żeby nie był widoczny na pasku start ale ciągle działał. (próbowałem coś zrobić z "HideBat.vbs" ale albo tego nie rozumiem albo nie spełnia to moich oczekiwań)

Michal_sh jest offline (s)aint

Domyślnie

Na jakim systemie ?

Domyślnie

Jak bat to pewnie win. W Group Policy jest funkcja, która pozwala na uruchamianie softu przy starcie i zamknięciu.
    * markossx *

Michal_sh jest offline (s)aint

Domyślnie

No tak ale jaki Window$ . Jest różnica między lokalizacją folderu autostart w XP a chociażby w win7.

Domyślnie

Cytat Napisał kukasz Zobacz post
    żeby nie był widoczny na pasku start ale ciągle działał. (próbowałem coś zrobić z "HideBat.vbs" ale albo tego nie rozumiem albo nie spełnia to moich oczekiwań)
    Cechą paska zadań jest właśnie pokazywanie otwartych zadań a jak chcesz, żeby były niewidoczne to wymaga to pisania programów rezydentnych czyli podstawy każdego dobrego maleware. Możesz ewentualnie uzyskać efekt mrugnięcia CMD, wykonania komend, ale ja np: bym się skapnął, że coś jest nie tak.

Umieszczenia ikony dla wszystkich szukaj na głównej partycji WINDOWS w folderze Public czy Wszyscy - coś takiego - tam też znajdziesz Pulpit i Autostart dla wszystkich userów danego komputera.
    Ostatnio edytowane przez Elitegroup : 12-17-2013 - 10:42

Domyślnie

Trochę o tym poczytałem i myślę, że folder autostart będzie najprostszym rozwiązaniem.

Domyślnie

Popatrz w dziale perl/bash.
    * markossx *

Tagi

Zasady Postowania