Pokaż wyniki 1 do 1 z 1

Temat: Adapter / Wireshark

Domyślnie Adapter / Wireshark

Witam : )

A wiec mam 2 sprawy : )

Sprawa 1 - Czy ostnieje sposob podpiecia anteny wi-fi ktora wzmacnia sile karty
    przyklad - 2.4GHz 25dbi Yagi WLAN WiFi Wireless RPSMA Antenna For Modem PCI Card Router | eBay
    Lub jakas inna antena. A wiec tak jak mowilem mozliwosc podpiecia anteny ALE do karty w laptopie ?

Jezeli nie to czy instnieje taki adapter do ktorego mogl bym wsadzic karte wi-fi z starego laptopa ( Karta Atheros ) i podpiac ja na usb ? A potem podpiac do niej
    antene ?

Sprawa jest wazna przeprowadzilem sie na nowe mieszkanie i w tym momencie nie mam internetu ( musze robic hotspot z komorki ) a bardzo go potrzebuje do robienia prac z collegu.
    A moj znajomy mieszka jakies 50 - 70 metrow odemnie i z latwoscia mogl bym sciagac internet od niego.

Sprawa 2 - Z powodu braku internetu probowalem sie bawic Wiresharkiem i podpiac sie do sasiada niestety nie znajduje on zadnych pakietow : (
    Prawdopodobnie z tego oc wyczytalem do wina zlej karty sieciowej ktorej Wireshark
    nie obsluguje (Realtek).
    Z tego co zrozumialem pod koniec zapisuje sie wszystkie pakiety i potem deszyfruje lub zamienia w handshake ( nie rozumie zabardzo )
    Pobralem tez Air cracka , Elcomsoft Wireless Security Auditor.

Dane wi-fi sasiada.

Name - SKY00525
    Signal Strenght - Excellent
    Security Type - WPA-PSK
    Radio Type - 802.11g
    SSID: SKY00525

Bede bardzo wdzieczny za jaka kolwiek pomoca , obojetnie z ktora sprawa : )

Dodam jeszcze ze uzywam Windowsa 7 Home premium

Pozdrawiam !

P.S - Z gory przepraszam za bledy ortograficzne nie mieszkam w Polsce od 6 lat i niestety mam dysortografie.

Jezeli to zly dzial to przepraszam i prosze o przeniesienie !
    Ostatnio edytowane przez Dan3eTL : 11-26-2012 - 01:36

Zasady Postowania