Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: DDoS wzmiocnienie :)

  1. #1

    Domyślnie DDoS wzmiocnienie :)

    Witam wszystkich serdecznie, od niejakiego czasu zacząłem się bawić atakami DDoS przez cmd, głownie ataki kierowałem na IP mojego znajomego, który mi pomaga w takowych testach, czy jest sposób na wzmocnienie owych ataków? chodzi mi głównie aby w mniejszym czasie atak był dużo mocniejszy, szukałem wiele sposobów widziałem wzmiankę o H.O.I.C'u albo tylko o cmd .


    Mam nadzieje ze otrzymam od was pomocna rękę ;p

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Astin Zobacz post
    Witam wszystkich serdecznie, od niejakiego czasu zacząłem się bawić atakami DDoS przez cmd, głownie ataki kierowałem na IP mojego znajomego, który mi pomaga w takowych testach, czy jest sposób na wzmocnienie owych ataków? chodzi mi głównie aby w mniejszym czasie atak był dużo mocniejszy, szukałem wiele sposobów widziałem wzmiankę o H.O.I.C'u albo tylko o cmd .


    Mam nadzieje ze otrzymam od was pomocna rękę ;p
    Tak, włącz 20 cmd XD.
    A tak serio, po cholerę się bawisz dosem? jeszcze kiedyś wpadniesz za dosowanie jakiejś strony bez zmiany ip i będziesz miał nauczkę do końca życia, lepiej przestań póki nie jest za późno.
    Ostatnio edytowane przez badlajf : 05-15-2018 - 14:57

  3. #3

    Domyślnie

    DoS przez CMD to chyba najbardziej prymitywny sposób. Jest wiele programów do automatycznego zasypywania ofiary pakietami, wystarczy poszukac.
    Swoją drogą na cholere Ci przeprowadzac takie testy, jak kolega UP napisał, zajmij się bardziej pożytecznymi rzeczami nim sobie biedy narobisz.
    Pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    do zmiany ip używam VPN zapomniałem tego dodać ;x + nie atakuje stron tylko ip komputera znajomego ale dobra co do cmd to otwierałem wiele okienek itd ale mi chodziło głównie o programy no cóż spójże zobaczę co i jak gdzie jeśli nic ciekawego nie znajdę to zgłoszę się do was

  5. #5

    Domyślnie

    po yt krążą setki doserów, http://haker.nie-spamuj.eu/backdoor.html itp. Ale nie wiadomo czy nie mają jakiejś niespodzianki w środku. Zastanów się też czy nie lepiej było by stworzyć botneta.
    Ostatnio edytowane przez badlajf : 05-15-2018 - 14:37

  6. #6

    Domyślnie

    n x CMD mało da ponieważ ruch i tak idzie przez przesłone jednego portu w danym komputerze. Wzmocnienie o którym piszesz realizuje się przez BOTnet czyli przejmujesz 2000 komputerów (zwanych zombie) i wykonujesz jakiś DoS.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja przed zapytaniem na forum użył Google i trafił np. do Wikipedii.
    Denial-of-service attack - Wikipedia, the free encyclopedia

    Tutaj jest ciekawy artykuł opisujący jeden ze sposobów: Deep Inside a DNS Amplification DDoS Attack - CloudFlare blog

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Cale szczescie tych otwartych resolverow jest coraz mniej
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj