Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: linux zaawansowany

Domyślnie linux zaawansowany

Witam wszystkich,
    Będę wdzięczny za info z czego warto korzystać, by opanować do poziomu zaawansowanego linuxa.

Domyślnie

Odpowiedź jest banalna. Używać na co dzień! Baw się nim, kombinuj, pracuj na nim... Jak coś się posypie, to szukaj rozwiązania tak długo aż znajdziesz. Pamiętaj - stawiając system od nowa przy każdej awarii nie wiele się nauczysz.

Domyślnie

zgadzam się, pracuj w nim jak najczęściej, bo przez to właśnie zdobędziesz doświadczenie. Poza tym w necie możesz poszukać też różnych stron lub skryptów za darmo, które są całkiem niezłe. Powodzenia

Domyślnie

a czy ktoś z was rozwiązywał moze na rozmowach rekrutacyjnych testy z linuxa? (np. admin. usługami?)
    czy znacie jakies dobre sprawdzony strony z takimi testami?

Domyślnie

Na przykład na stronach RedHat są takowe testy...
    * markossx *

Domyślnie

siema,
    ja sam nie rozwiązywałem żadnych testów na rozmowach, ale słyszałem od kumpla, który aplikował na programistę php, ze raz taki test z php mu dali do zrobienia. Ale nie wiem, co to były za testy- jakieś zewnętrzne czy z tej firmy. Mogę ewentualnie zapytać.

Domyślnie

Jak ja rekrutuje ludzi to daje testy - programisci dostaja cos do napisania, admini problemy do rozwiazania - poziomy trudnosci rozne, ida do gory (im dalej w las...) i patrze w ktorym momencie osoba pada na pytaniu.

Jedna duza firma (nie podam nazwy ale latwo sie domyslic) testuje wielostopniowo - rekrutowali mnie 3 razy i za kazdym podejsciem wymiekalem na 4 etapie telefonicznym i niech tak zostanie lol
    Ich proces rekrutacji jest w pewnym sensie wzorem dla tego co ja teraz sam robie.

Sprawdze czy moge to opublikowac ale chyba da rade abym pokazal jakie testy daje na programistow PHP i jakie (przykladowe) pytania zadaje - musze jednak na to miec zgode firmy wczesniej. Ktos bylby zainteresowany takim czyms?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

kainsawk jest offline dum spiro, spero.

Domyślnie

Ja chętnie dowiedziałbym się jakie przykładowe problemy do rozwiązania dostają admini

Domyślnie

Ok, to zapytam czy moge to opublikowac chocby w orkojonej wersji...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

ja znalazłam cos takiego TESTCV.COM - Linux

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania