Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 24

Temat: Backtrack 4 Final - Instalacja

Domyślnie Backtrack 4 Final - Instalacja

Witam.
    Mam problem z zainstalowaniem systemu przy pomocy ubiquity. Po wyborze jeżyka i klawiatury, startuje partition menager, ale niestety tabela jest pusta. nie wiedze ani dysku ani partycji, kompletnie nic, nic sie nie da zrobic. Dysk to wd3200aaks.

Ktoś ma jakiś pomysł ?
    dzięki

Domyślnie

Problem rozwiazany.
    Poprostu montowalem partycje windosowska na ktorej mialem sterowniki do karty ATI bez ktorych nie dalo sie odpalic Xow. Po odmontowaniu tej pratycji bylo w porzadku.
    Rowniez przy bootowaniu wciasnalem F6 pozniej dwa razy "e" pozniej dodalem wpis pci=nomsi ale nie wiem czy to cos zmienilo.

Domyślnie

Jesli to dysk SATA to zobacz w jakim trybie masz ustawiony - AHCI czy ten drugi. Domyslnie jest ten nowszy wariant ustawiony a do Linuxa potrzeba ten starszy bo kontrolery inaczej gadaja i wtedy nie widac dyskow najczesciej
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie backtrack 4 final instalacja

Mam problem podczas instalacji backtrack 4 . Wszystko idzie zgodnie z planem czyli :
    1 podaje strefe czasowa

Domyślnie

sorki przez przypadek wysłałem juz podaje dalej :
    2 podaje jezyk
    3 wybieram gdzie ma byc zainstalowany w moim przypadku chce zeby zainstalował sie na wolnym miejscu
    no i tu jest problem poniewaz nie uruchamia sie kreator tworzenia uzytkowników tylko odrazu rozpoczyna sie instalacja

Domyślnie

Witam,

nie rozumiem w czym problem...u mnie instaluje się w ten sam sposób (akurat na VB ale to bez znaczenia), użytkowników możesz dodać po instalacji jeśli trzeba.

Pozdrawiam

Domyślnie

Dzieki za pomoc

Domyślnie

Witam dość już zaśmieciłem forum wiec nie zakładam nowego tematu.
    Z tego co wyczytałem backtrack 4 jest oparty o ubuntu więc jak miałem wcześniej ubuntu chciałem uruchomić internet ( neostrada)
    posiadałem modem który nie był wspierany przez ubuntu ale udało mi się znaleść program ubudsl specjalnie do mojego modelu modemu i wszystko pięknie komputer łączył się bez problemów.
    Moje pytanie to czy na backtrack 4 bedę mógł zainstalować ubudsl bez problemu
    Nie chce ryzykować utratą ubuntu z dostępem do internetu na rzecz backtrack 4 bez internetu.

Domyślnie

nic prostszego... odpal livecd i zobacz - tutaj nie ma wrozek... ani nie podajesz modelu modemu ani nic wiecej wiec nie oczekuj konkretnej odpowiedzi

po prostu sprawdz
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Ok więc to jest stary modem sagem fast 800.
    Znalazłem info, że potrzeba mi tylko firmware czyli w tym wypadku ueagle-atm oraz ppoatm.
    TQM wydaje mi się tylko, że jak odpalam live cd to nie mam dostępu do żadnych zasobów komputera wliczając w to mój dysk zewnętrzny. Tak więc ueagle-atm jeśli nie jest modułem kernela to nie mam żadnej możliwości skopiowania go bez wcześniejszej instalacji systemu na twardym dysku, no nie wiem czy mówię prawdę, proszę mnie wyprowadzić z błędu jak pisze na oczach wszystkich jakieś herezje.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania