Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Szkoła Hakerów Linux Mandriva PROBLEM.

  1. #1

    Domyślnie Szkoła Hakerów Linux Mandriva PROBLEM.

    Witam mam ów szkołę hakerów i linuxa na plycie lecz gdy zalaczam to nie dziala internet nie wiem jak sie polaczyc. gdy wpisuje w konsoli ifconfig eth0 promisc nic sie nie dzieje nic sie nie pokazuje a gdy proboje rozpakowac program np o nazwie ''xpdf-3.02.tar.gz'' przez wpisanie tar -zxvf ,,nazwa'' to wyskakuje miliard bledow. folder nie moze byc open costam costam i nic. powie ktos o co chodzi z gory thx.

  2. Domyślnie

    1. Szkoła Hakerów ma swoje forum - tam szukaj pomocy.
    2. Twoje opisy są zbyt mało szczegółowe, aby Ci pomóc. Chyba że któryś z kolegów ma szklaną kulę. Poza tym wydaje mi się, że powinieneś najpierw poszukać w google odpowiedzi a dopiero potem zadawać pytania tutaj.

  3. #3

    Domyślnie

    kurcze na google szukalem caly miesiac wiec nie mow zebym tam zagladnal bo tam nigdy nic nie ma jak potrzeba ze tak powiem.

    na te forum trzeba meic jakis specjalny dostep nie mam skad wziac, szkole hakerow dostalem od kolegi bo mowil ze za darmo nagra to sie skusilem. [sciagnal z neta]

    chce tylko zeby ktos wytluaczyl jak zrobic zeby sie normalnie zalaczyl itnernet dzialal na tej mandrivie

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Co do xpdf'a to zobacz magiczne polecenie 'man tar' to bedziesz wiedzial co zle wpisales a co do mandrivy to nawet nie napisales jakie masz lacze, jaki router/modem - myslisz ze tutaj same wrozki z krysztalowymi kulami siedza? Jakie pytanie taka odpowiedz! ... mowiac inaczej, chcesz sie czegos dowiedziec, naucz sie zadawac wlasciwe pytania.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    ifconfig eth0 promisc jak wpiszesz to ustawia ci się karta sieciowa w tryb odbierania (z ang. promiscuous mode). To zadziała jeśli sieć jest nieprzełączana, czyli taka gdzie pakiety rozsyłane są do każdego komputera.
    Jeśli chcesz sprawdzić czy twoja karta obsługuje tryb odbierania wpisz w konsoli ifconfig eth0 promisc, a następnie wpiszifconfig eth0 i zobacz czy masz ustawioną flagę drukowanymi literami w 2 wierszu: PROMISC.

Podobne wątki

  1. Szkoła hakerów- recenzja (moja własna:D)
    By Eragon Argetlam in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 09-01-2011, 20:47
  2. Mandriva 2009 a neostrada
    By LizarD in forum Linux
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 10-27-2008, 23:21
  3. Szkoła Hakerów-oprogramowanie
    By Bagin2007 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 09-01-2008, 13:44
  4. Odpowiedzi: 1
    Autor: 06-08-2008, 14:34
  5. Szkoła Hakerów
    By lukasz6547 in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 21
    Autor: 04-27-2008, 12:10

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj