Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Dovecot Problem

  1. Angry Dovecot Problem

    Witam,

    Mam problem z dovecotem, mianowicie się on crashuje randomowo, gdy restartuję wyskakuje komunikat :

    root@mattots:~# /etc/init.d/dovecot restart
    Restarting IMAP/POP3 mail server: dovecotLast died with error (see error log for more information): Time just moved backwards by 7151 seconds. This might cause a lot of problems, so I'll just kill myself now. http://wiki.dovecot.org/TimeMovedBackwards
    .

    Proszę o pomoc, dodam jeszcze że czasami mam problemy też z zalogowaniem się do roundcube po crashu. OS: Deb 6.0

    Pozdrawiam i liczę na wsparcie

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Co to za maszyna? Dedyk? VPS? Adres podajesz ale widac nie czytales jakie jest rozwiazanie tam podane?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. Domyślnie odp

    Jest to VPS (do maili). Z tego co zauważyłem to crashuje się on dlatego że godzina co dobę śpieszy się o 1 min (prawdopodobnie).

    ps. Co do roundcube poradziłem sobie, obecnie mam sh(bash) który w razie crasha uruchamia pid dovecot'a (pomysł bez rozwiązania) także czekam na dalsze wskazówki.

    Dodam jeszcze config kernela: config
    Ostatnio edytowane przez thel gilius : 10-12-2013 - 02:47

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nadal widac nie przeczytales rozwiazania ktore podano na stronie do ktorej sam podales linka. Tam jest gotowe rozwiazanie.

    Od razu Ci powiem, napisz do operatora VPSa bo sam tego nie naprawisz - VPSy nie pozwalaja normalnie na regulacje czasu z poziomu klienta, musi to zrobic admin hosta. Jesli nie beda chcieli to pozostaje Ci tylko zmiana dostawcy.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj