Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 13

Temat: GG - blokada wiadomości od nieznajomych... [było: GG... nie bijcie!]

Domyślnie GG - blokada wiadomości od nieznajomych... [było: GG... nie bijcie!]

Zebyscie mnie nie zbanowali to podaje na wstepie ze nie chce wiedziec jak sie wlamaC:P interesuje mnie coś takiego... Mam na liście kumpele...(właściwie taką przyjaciółkę korespondencyjna czy jak to sie tam zwie:P) i chodzi o to że my pisaliśmy ze sobą (meile też) ale w pewnym momencie ona mowila ze ma problemy z komputerem i na końcu wyszło tak ze miała formata... A jak to ludzie którzy nie mają o niektórych rzeczach pojęcia...nie zapisała prwadopodobnie listy na serwerze... I bardzo prawdopodobne ze ma ustawione "nie odbieraj wiadomości od nieznajomych" Więc nie mogę się skontakować. meil milczy, na gg ją widze i chodzi mi o to czy jakoś idzie to obejśc? Prawdopodobnie nie... Czyli zostaje mi ją zeskanować i spróbować jakoś się włamać i wyciągnąc hasło do gg i później włamać się na gg i mnie zapisać... Ktoś ma jakiś inny pomysł?
    EDIT: Jesłi zamieszałem to mówcie...wytłumazce... ja taki jestem ze mieszam... za dużo watków w głowie naraz prowadze:P
    Zbliża się Trollmagedon...

Domyślnie

bana mu (joke of course )
    1. rzeczywiscie nie da sie tego obejsc
    2. pozostaja Ci 2 opcje:
    a) czekac na odzew na maila
    b) wlamac sie i dodac do listy kontaktow
    3. pesymistyczny pomysl: moze juz nie chce z Toba gadac skoro na maila sie nie odzywa... (mam nadzieje ze nie)

Domyślnie

Już przerabialem tą pesymistyczną opcje... ale to by mi powiedziala... 2 lata pisaliśmy i było ok... Wiesz co? Z meilem może być u niej problem już kiedys zmieniala itd... Ja wole jednak myslec ze po prostu nie ma jak sie porozumiec. Pomysle nad tym wlamaniem... O ile oczywiście zapisała tym razem liste... bo inaczej to jest kicha... bo zobacz... ja zapisze jej mój numer i on bedzie jedyny na liscie... jesli ona ją zimportuje (czego pewnie nie zrobi) to bedzie tylko mój numer... niby dobrze ale nikt nie zrobi takiej glupoty.

Domyślnie

to wtedy po prostu jej wyjasnisz, ze nie mogles sie skontaktowac, wlamales sie i dodales swoj numer

eMCe jest offline Emil Grzegorz Gubała

Domyślnie

ok wiec tak...

sprawa rzeczywiście nie ciekawa... - jeśli jest tak jak opisujesz - mam nadzieję że to nie próba wykupienia od nas jakiś informacji jak sie włamać na gg - bo tematów takich na forum było kilka i wszystko co mogło to zostało już napisane

GG jakie jest każdy wie ale idioci go nie pisali..

Tematu nie zamknę tym razem - ale warunek jest jeden - nie piszemy o tym jak sie włamać tylko szukamy jakiegoś rozwiązania dla tego problemu - mi nic za bardzo do głowy nie przychodzi narazie...

może masz gdzieś jakieś inne namiary na ta koleżankę - inny komunikator - np. skype - adres, telefon czy coś - nick z konta na jakimś portalu - np. fotka czy coś takiego - wiesz może gdzie ją możesz spotkać? może tędy droga - 2 lata to dość długo żeby sie w miarę dobrze poznać - pomyśl....

ps. zły dział - zły tytuł!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Domyślnie

Troche juz jestem na tym forum a dzialu komunikatory nie widzialem:P
    Nie nie... nie chodzi mi jak złamać... sam dołączałem do salwy nalotów na trolle wiec mówię ze ja nie z tych. Miałem kiedys telefon ale chyba jest nieczynny juz... na pewno spróbuje. Ona mieszka w Sopocie a ja koło Bydgoszczy.... kontakt urwał się z pół roku temu ale nei chce skłamać. Zobacze później ostatni meil wysyłany do niej to wam powiem. Żal mi bo naprawde fajnie sie pisało. skype'a jej nie mam... chyba innych namiarów też nie...
    EDIT: akurat tak sie jakoś złożyło (właśnie sprawzdałem w poczice) że ostatniego meila dostałem od niej równo poł roku temu... 20 marca tego roku...
    Ostatnio edytowane przez northdakota : 08-20-2007 - 15:54

eMCe jest offline Emil Grzegorz Gubała

Domyślnie

prawdo mówny żeś
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Domyślnie

Za to mnie cenią... Ale czy ma ktoś jakiś pomysł?

ble34 jest offline jestem bugiem

Domyślnie

bardzo to romantyczne pysy wszystko
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 08-20-2007 - 21:16

Domyślnie

A moze znasz kogos ,kogo ona ma na liscie kontaktow poprosil bys go aby cie dodala... ale gdyby tak bylo juz dawno bys to zrobil

jesli znasz jej adres zamieszkania jak to sie w dawnych czasach robilo napisz do niej list:P poczty sa:P:P

hehe
    nic innego nie przychodzi do glowy ,ale jak cos wymysle to dam znac:P

pozdrawiam
    Pamiętaj zanim zapytasz sprawdź ten adres www.google.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni