Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Odczytanie danych wprowadzanych do formularza w Chrome

  1. #1

    Domyślnie Odczytanie danych wprowadzanych do formularza w Chrome

    Witam

    Potrzebuję odczytać dane, które jakiś czas temu wprowadzałem do formularza w sklepie internetowych. Zatwierdziłem ten formularz, jednak doszło do pewnych nieporozumień i nie mam w tej chwili 100% pewności, co do informacji jakie wprowadziłem w okienko "Uwagi". Czy istnieje możliwość odczytania takich informacji np. z plików cookie? Jeśli tak to jak? Wiem, że Chrome np. przywracając sesję potrafi przywrócić również tego typu dane. Tylko czy jest to możliwe w moim przypadku?

    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Informacja o tym może znajdzować się:

    1. Na Twoim komuterze
    2. Poza Twoim komputerem

    ad 1. W systemie (o ile nie jest zawirusowany), nie powinien pozostać ślad po danych wprowadzonych do formularza.. Jedyne miejsce w którym trzeba sprawdić to przegladarka i jej ustawienia zapamiętywania hasła, ale domyślnie zapamiętywanie powinno być wyłączone.

    ad 2. Bez offtopu tym razem.
    Ostatnio edytowane przez lame : 03-14-2013 - 16:46
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  3. #3

    Domyślnie

    No właśnie jedyną szansą jest przeglądarka, tylko kwestia jak takie dane odczytać?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tommy Zobacz post
    No właśnie jedyną szansą jest przeglądarka, tylko kwestia jak takie dane odczytać?
    Wracając do tego samego formularza i sprawdzając czy po focus pojawią się jakieś hinty
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  5. #5

    Domyślnie

    Możesz trochę jaśniej?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tommy Zobacz post
    Możesz trochę jaśniej?
    Teraz dobrze?

    Miałem na myśli, że wracasz do strony z formularzem i sprawdzasz czy przeglądarka chce wypełnić pola zapamiętanymi danymi.
    Ostatnio edytowane przez lame : 03-15-2013 - 13:20
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj