Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: przerabianie templatesow w cms.

  1. #1

    Domyślnie przerabianie templatesow w cms.

    niewiem czy trafilem w odp. dzial, ale wydawalo mi sie najlepszym rozwiazaniem zamiescic watek tutaj. jak cos to move. mam pytanie, czy moze ktos przerabial, albo sam pisal teampleta/skina do jakiegos cmsa? ja myslalem ze odpale sobie w dreamweaverze i bede mogl sie pobawic. niestety - albo niewiem ktory plik odpalic zeby zobaczyc stronke i moc sobie ja edytowac(tylko pod wzgledem graficznym, na reszcie sie nie znam ) albo jest on na tyle skomplikowany ze nie da rady go odpalic. cms'y to konkretnie cubecart i opencart. mam nadzieje ze ktos podpowie mi co i jak .

    pozdrawiam,
    mtbs!

  2. #2

    Domyślnie

    z tymi cms'ami nie miałem nic wspólnego... ale proponuje poszukac czegoś co może być w katalogu "template" "templates" "smarts" lub pliku, który może nazywac się header, footer ...

    a najlepiej jakbyś podesłał link do czegoś co jest oparte na tym cms'ie to CI dokładniej powiem, o ile jeszcze bede pamiętał, że wypowiadałem się w tym wątku
    strony internetowe Tychy, Katowice, Konin -> madver.pl
    serwery HP, stelaże HP, monitory HP -> e-infostream.pl

  3. #3

    Domyślnie

    bawilem sie mambo i joomla.. chodzisz do \joomla albo mambo\templates - wrzucasz do pliku sciagniety templetes..

    joomla 1.5.x ang.

    wchodzisz na np. localhost -> \administrator

    login & pass

    extensions -> template menager -> z lewej odznaczsz i z prawej naciskasz gwiazdke - > save

    jesli go nie uwidzisz to musisz wejsc: install/uinstall -> sciezka (c:\) itd. itd. itd

    pzdr.

Podobne wątki

  1. Przerabianie Sql(plik xml) na CSV
    By d3q in forum Delphi/Pascal/Lisp
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 02-10-2008, 08:43

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj