Pokaż wyniki 1 do 1 z 1

Temat: Hasło Bios

  1. #1

    Domyślnie Hasło Bios

    Witam,
    Przyjaciel dał mi do naprawy Lenovo z575, gdy wczytuję się windows 7 to nie potrafi skonczyc. W trybie awaryjnym wisi na CLASSSYS.sys. No to moim pomyslem format lecz tez sie zawiesza pojawia sie bialy kursor na czarnym tle i koniec. Obstawiam, że się poprzestawiał BIOS, lecz zeby wejsc potrzebne jest hasło. Teraz najlepsze wyjmowalem baterie nie pomoglo, CMOS chyba znalazlem bezposrednio na plycie ale nie jestem pewny i nie wiem czy dobrze zrobilem zworke. Haslo dalej jest. Programy Cmospwd Ibios3.20 CrackBIos (zawarte byly w Hiren boot Cd z calym DOS'em), Nawet uzylem wszystkich blasterow i dalej haslo jest. Jakby bylo domyslnie wprowadzone i nie wiem jak je odczytać. Chciałem zrobic update biosu lecz nawet nie moge zainstalowac windowsa XP bo mam błąd pamieci obsatwiam ze bios jest inaczej ustawiony i nie przejdzie uratuje mnie nawet pomysl jak zainstalowac system na pendrivie zeby z updatowac bios. Odrazu tak karte gwarancyjna i wszystkie papiery mam wiec jesli haslo jest w papierach to prosilbym o informacje gdzie dokladnie. Chyba ze jest mozliwosc updatu biosu przez LINUX'a, lecz pliki update biosa odpala się z EXE.

    Dodam ze zresetowałem BIos bo zegar w biosie się zresetował laptop napisał komunikat lecz i tak chcial haslo.
    Bios to Phoenix Solution

    Z góry dziekuje za pomoc
    Ostatnio edytowane przez Emmm : 05-05-2016 - 15:34

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj