Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Program do łaczenia sie z siecią .

  1. #1

    Domyślnie Program do łaczenia sie z siecią .

    Witam wpadłem na taki pomysł czy możliwe jest napisanie programu który by sam się łączył z siecią WiFi już wyjaśniam o co mi chodzi u mnie gdzie mieszkam jest wiele routerów co hasło Wpa maja nadane seryjnie po macu czyli np 00:05:59:2A:67:BC mac routera a hasło do niego jest 0005592A67BC- i właśnie te ostatnie 4 znaki zapytania to kombinacja liczb od 0000 do 9999 jeśli ktoś używa tej sieci to nie problem ja złamać a jeśli jest martwa to możne taki programik by dużo zdziałał .Stworzył bym słownik z hasłami to jest tylko 10000 kombinacji a on by automatycznie łączył się z wybrana siecią i dopasowywał klucz bez ręcznego wpisywania . Co o tym sadzicie czy jakiś programista by to mógł napisać .Czekam na opinie i pozdrawiam .

  2. #2

    Domyślnie

    Prościej będzie złamać hasło WEP niż budować taki program.
    Daj sobie spokój. Gra nie warta świeczki.

  3. #3

    Domyślnie

    posiadam laptopa hp compaq 6510b z zalozynym haslem na bios, problem polega na tym ze uzywalem juz wielu narzedzi do resetowania/czyszczenia/podgladu hasla, wyjmowalem baterie podtrzymujaca cmos na cala noc i nic .... facet z supportu hp powiedzial mi ze jedynym wyjsciem moze byc tylko wymiana plyty glownej, moze znacie jakis slepszy sposob na zdjecie tego haslo z biosu
    MooN

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blue Moon Zobacz post
    posiadam laptopa hp compaq 6510b z zalozynym haslem na bios, problem polega na tym ze uzywalem juz wielu narzedzi do resetowania/czyszczenia/podgladu hasla, wyjmowalem baterie podtrzymujaca cmos na cala noc i nic .... facet z supportu hp powiedzial mi ze jedynym wyjsciem moze byc tylko wymiana plyty glownej, moze znacie jakis slepszy sposob na zdjecie tego haslo z biosu
    Jaki bios dokladnie tam masz?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał zibi860810 Zobacz post
    Jaki bios dokladnie tam masz?
    I jeszcze pytanie, skad masz laptopa z zalozonym haslem Bios, ktorego nie znasz

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj