Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Ban na forum

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Unhappy Ban na forum

    Dostałem bana na forum, które było moja ulubionym. Braciak cos tam namieszał i mam bana na rok. Nie wytrzymam. Czy mogę się w jakis sposób odbanować? Nie mam tam rangi moda ani admina. Co mogę zrobić?
    Bardzo prosze o szybką odpowiedź.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Postów
    36

    Domyślnie

    Może pogadać z adminem i wszystko wytłumaczyć co i jak...

    A może na nowo sie zarejestrować jeżeli nie masz bana na IP

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Proponuje pogadac z adminem, wyslac do niego maila albo cos w tym rodzaju... i zmienic haslo na swoim koncie jak zdjema bana aby brat juz nie mieszal...

    Po to jest admin forum aby takie sprawy zalatwiac a nie po to abys musial sie wlamywac...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4

    Domyślnie

    Cóż własnie sie dowiedziałem, że mam bana za blagiat (dzięki Marcin ty po***ie). I admin nie chce mnie odbanować bo nie mam dowodów.
    Ps. Czy moge zmienić sobie IP. Czy ma to jakies negatywne skutki?

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Hmmm - chyba 'plagiat' a nie 'blagiat' :-)
    No wiesz... wola admina wola ostateczna... ale powinien chociaz dac szanse wytlumaczenia - post powinienes usunac albo wyedytowac i przeprosic... Napisac ze plagiatu dopuscil sie Twoj brat i bardzo przepraszasz... ale tak czy inaczej Ty jestes temu winny bo dostal sie na Twoje konto.

    Po takim wyjasnieniu na pewno admin sie ugnie i odbanuje...

    Co do zmiany IP - jakie masz lacze? Czesto to nie jest ban na IP ale na dany login wiec wtedy Twoje konto poszlo sie ehmmm ... cenzura.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    Możesz skorzystać np. z Tor'a http://tor.eff.org/index.html.pl przez co staniesz się prawie całkowicie anonimowym (twoje prawdziwe ip nie będzie widoczne na forum).

  7. #7
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    Kielce
    Postów
    131

    Domyślnie

    jesli adres masz przydzielany z serwera dhcp to po prostu zerwij polaczenie i je wznow, jesli zas nie to masz wiele bramek proxy ktore mozesz wykorzystac tylko pytanie co Ci to da gdyz jak juz powiedzialem TQM ban jest prawdopodonie (nawet napewno) na nick choc ze nie wykluczone ze na ip takze
    "W życiu wszystko ma jakiś sens, tylko trzeba go odnaleźć. No i często ma on odmienne znaczenie dla różnych osób."

Podobne wątki

  1. ban
    By ble34 in forum PHP/CGI/ASP/JSP/J2EE
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 12-20-2006, 17:25

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj