Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Jak sprawdzic wszystkie hasła w moim komputerze?

  1. #1

    Domyślnie Jak sprawdzic wszystkie hasła w moim komputerze?

    Być może temat był ale nie wiedziałam co wpisać w wyszukiwarce. Więc szukam programu dzięki, któremu będę mogła sprawdzić wszystkie hasła jakie były w moim komputerze. Czy jest coś takiego? Bo zgubiłam hasło do iplusa i nie mogę znaleźć. Dzwoniliśmy do serwisu ale pani nie chciała podać nam hasła.

  2. #2

    Domyślnie

    A o jakie hasło iplusa chodzi? Może o pin do karty? Bo jeśli to pin, to raczej nigdzie w systemie się nie zapisuje i nic nie da szukanie...
    Wszelkie piny na kartach telefonicznych (czy internetowych) najlepiej od razu wyłączać, bo niczego nie dają, tylko ryzyko że można mieć problem, który jak widać właśnie się zdarzył.
    Jeśli to pin, to dzwonimy do BOK że kartę zjadł pies, przysyłają nową, jeszcze niedawno kasowali za to 50zł i tyle.

    Algorator.
    Palety Beczki iPlus
    Recykling iPlus

  3. #3

    Domyślnie

    Tfu, czyżby zanikały mi szare komórki?
    Właśnie uświadomiłem sobie że plotę bzdury. Skoro do tej pory user łączył się najwyraźniej bez wpisywania pinu, tzn. że ten pin był zapamiętany przez aplikację iplusa, i tam trzeba szukać pina....
    Powinien być w folderze Pin który znajduje się w: c:\Documents and Settings\[nazwa.użytk]\Dane aplikacji\iPlus\pin\pin.txt
    Można włączyć wyszukiwanie pliku pin.txt i jeśli znajdzie się taki toi jest duża szansa, że to nasz własny pin.
    Oczywiście o ile rzeczywiście chodzi o pin a nie o jakieś hasło do iplus o którym piszesz na początku.

    Algorator.
    Pin Palety Beczki
    Pin Recykling
    Ostatnio edytowane przez Algorator : 12-14-2010 - 08:55

  4. #4

    Domyślnie

    Natomiast jeśli faktycznie chcesz sprawdzić jakie hasła wpisywałaś na swoim komputerze, to musisz jeszcze sprecyzować do czego je wpisywałaś, czy w przeglądarkę, czy w jakąś aplikację, np. w gadu-gadu, czy jeszcze w czym innym. Np. do sprawdzenia jakie hasła wpisywałaś używając Firefoxa, można użyć programiku do "wyciągnięcia tych haseł, np. Passwordfox
    Pobierz passwordfox od palety Czy to rozwiąże twój problem nie wiem, bo trochę źle go sformułowałaś. Tak przedstawiony to jakbyś poszła i poprosiła o pijawkę, bo chcesz ją sobie przyczepić do głowy, bo właśnie strasznie boli cię głowa. Ja bym poszedł do lekarza, i powiedział po prostu że boli mnie głowa, i spróbował przypomnieć sobie okoliczności jakie mogły się do tego przyczynić, że np. walnąłem się w głowę, i czekał co lekarz zaproponuje, a nie od razu wołał o pijawkę.

    Algorator
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 12-14-2010 - 10:52

  5. Domyślnie

    A czy jest możliwość odzyskania hasła, które nie było nigdy zapamiętane przez przeglądarkę? Niestety, nie mam żadnego keyloggera.

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj