Poka wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Metoda S這wnikowa

Sk康
    w domu :D
    Post闚
    535

Domy郵nie Metoda S這wnikowa

Witam Mam pytanie jak sie 豉mie has豉 gg metod s這wnikow pod linuxem jakiego programu uzyc i jakiego s這wnika wiem ze jest to bardzo czasoch這nne

Pozdrawiam!!!

Sk康
    Polska/Poland
    Post闚
    1,165

Domy郵nie

co Ty chcesz konkretnie zrobi?
    masz plik config.dat i chcesz go 豉ma brutem...?
    czy co innego masz na rzeczy...?
    napisz co wi璚ej to mo瞠 co wymy郵imy
    * markossx *

Sk康
    rand(.eu)
    Post闚
    8,740

Domy郵nie

metoda slownikowa to szczegolny przypadek metody brute-force... w brute-force sprawdzasz wszelkie mozliwe kombinacje po kolei... w slownikowej zamiast robic to litera po literze sprawdzasz pod katem slownika z wyrazami czesto wystepujacymi w danym jezyku a pozniej dla kombinacji tych slow itd...

Jesli wiesz ze osoba lubi sklejac slowa w wiesze frazy np poprzez wstawianie cyfr, taki atak jesli zaskutkuje to bedzie na pewno o wiele szybszy niz brute-force w czystej postaci... niemniej jednak oba sa cholernie powolne a wiec i malo skuteczne... wszystko zalezy tez od tego jak dobrze przygotujesz slownik.

Post闚
    726

Domy郵nie

Nie da rady gg ma blokad po kilku nie trafionych pr鏏ach.
    "dobrzy hakerzy s s豉wni na ca造 鈍iat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

Kamlo jest offline Slack.Debian user
    Post闚
    113

Domy郵nie

Cytat Napisa kosiarz Zobacz post
    Nie da rady gg ma blokad po kilku nie trafionych pr鏏ach.
    Dok豉dnie i takim dzia豉niem mo瞠my wyrz康zi wiele szkody, blokuj帷 konto ofiary. Je郵i kto posiada jeden nr. do嗆 d逝go to strata takiego nr mo瞠 nie jednego bardzo zabole.

Pozdrawiam.

Sk康
    w domu :D
    Post闚
    535

Domy郵nie

r e k l a m a

Pr鏏owalem r霩nych sposob闚 zaden niechcial dzia豉c to pomyslalem ze zrobie to s這wnikiem ile by to nietrwa這 bardzo mi na tym zalezy a chodzi o has這 gg niemaj帷 do niego fizycznego dost瘼u mam nadzieje ze mi ktos pomoze mam brutusa ale niemoge zainstalowac bo niema tam pliku configure a jest on potrzebny

Pozdrawiam!!!

Zasady Postowania

• Nie mo瞠sz zak豉da nowych temat闚
  • Nie mo瞠sz pisa wiadomo軼i
  • Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚
  • Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚
  •  
Subskrybuj

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52