Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: Jak sciagac z innego komputera

  1. #1

    Domyślnie Jak sciagac z innego komputera

    Jak moge sciagnac od kolegi np. instalke nbaProbowalem przez netbus ale jak daje file manager to pisze ciagle collecting.Jakie sa inne programy gdzie moge zarzadzac plikami innej osoby

  2. Domyślnie

    Zależy to od tego czy chcesz zrobić to bez jego wiedzy czy nie. Bo jeżeli chcesz się wymieniać z nim plikami możesz użyć do tego Total Commander’a. Ale widzę, że coś kombinujesz… -netbus.

  3. #3

    Domyślnie

    Tak chce z jego wiedza a dokladniej to jak to zrobic w total comanderzeA w netbusie probowalem juz ale pisze ciagle collecting dlugo bede musial czekac az jego pliki wyskocza

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    instalujesz u niego cesarftp albo cos takiego i masz host ftp

  5. #5

    Domyślnie

    moglby ktos troszke jasneij wytlumaczyc freek moze powiesz jak to zrobic przez total comandera
    a odnosnie netbusa ponawiam pytanie czy to normalne ze pisze collecting czekaml z 20 minut i dalej nic

  6. #6
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    stary zainwestuj w hamachi (program taki - darwomy -z artowałem z inwestowaniem ;p)
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  7. Domyślnie

    Instrukcja obsługi jest prosta:
    1. Identyfikacja problemu.
    2. Google, google, google, GOOGLE, netsprint.
    3. Forum.
    Nigdy w innej kolejnośći!

  8. #8

    Domyślnie prosba

    witam napiszesz mi jak mam uruchomic tego netbusa sciagnełem go ale nie zabardzo teraz wiem co z tym zrobic pomozesz miz gory dzieki i pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    musisz wyslac plik patch zeby ktos otworzyl wpisac ip i connect wtedy sie polaczy ale ostatnio cos mi nie dziala nie chce sie laczyc nie wiem czemu a ludzie otwieraja ja sie tylko za peirwszym razem polaczylem ale plikow nie moglem zobaczyc

  10. #10
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    lol - p2p przez netbusa robić

    chlopie powiedz konkretnie:

    ma ten gość wiedzieć o tym czy nie

    pisałeś ze ma wiedzieć więc powiedz mu zeby zainstalował hamachi - ty tez zainstaluj - zrób sobie sieć połaczcie się i wymieniacie sie plikami do woli!

    wszystko sprowadza się do 5 minut roboty i 10 kliknięć! (włączając ściągnięcie programu - cos kolo mega!

    edit:
    Dzięki temu bedziecie mogli nawet po sieci grać!
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. C++ (albo cos innego) wysylanie maila?
    By Macok in forum Hacking
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 12-24-2006, 22:20

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj