Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Sprawa wazniejsza niz prawie wszystko

  1. Domyślnie Sprawa wazniejsza niz prawie wszystko

    Słuchajcie ziomkowie. Mam taki problem - siedze sobie na komputerze i co jakis czas on sam sie resetuje. Nie w tych samych odstepach czasu, nie ma wirusa, nikt nie bawi sie tym komputerem. Jaki moze byc tego powod? Bardzo wazne prosze o jak najszybsza odpowiedz

  2. #2

    Domyślnie

    Może jest jakiś problem z temperatura , procek się przegrzewa, Może cos jest z systemem zwalone.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  3. #3

    Domyślnie

    tez mi sie tak dzialo mzoe ci wieraczek nawala......... wtedy jak jeszcze nie widzalem, to odkrecilem scianke i bylo ok, jesli to nie pomoze to cos z witraczkiem masz, ja teraz mam 2 i jest ok (poprostu chyba sie przegzewa) (ale niew iem co to ma wspolnego z hackinigem :|)

  4. #4

    Domyślnie

    Czasami windows czyści dynamicznie pamięć jeżeli się zapcha (np. wiele uruchomionych procesów i niepotrzebnych plików pozostałych po poprzednich instalkach), związku z tym występuje szereg problemów między innymi restart.
    Problem też może leżeć w niestabilnym systemie chłodzenia bądź zasilania...ziomku:}

  5. Domyślnie

    luzik, ja wiem ze to z hakowaniem nie ma nic wspolnego, i sorry ze zamieszczam pytanie tu, ale to jest najbardziej odwiedzalny teamt :] chodzi mi o wszystkie mozliwe przyczyny... to chyba nie wiatrak, bo po formacie juz przestal sie ressetowa(moj komp) wiec wyklyuczam przegrzanie...jakies inne mozliwe wady

  6. #6
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    ex machina
    Postów
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał pablo_jarre Zobacz post
    ja wiem ze to z hakowaniem nie ma nic wspolnego, i sorry ze zamieszczam pytanie tu, ale to jest najbardziej odwiedzalny temat :]
    Skoro wiesz, że nie ma a zamieszczasz to celowo w nieodpowiednim temacie, to dla mnie cały ten topic to zwykłe spamowanie forum.
    Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go na życie cudzym życiem. Nie dajcie się schwytać w pułapkę dogmatu, która oznacza życie według wskazówek innych ludzi. Nie pozwólcie, by szum opinii innych zagłuszył wasz wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miejcie odwagę iść za głosem swojego serca i intuicji. Wszystko inne jest mniej ważne.

    Steve Jobs

  7. #7
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Postów
    367

    Domyślnie

    sprawdź dokładnie mobo, głównie kondensatory. Jakby procesor się przegrzewał, gpu by zamroził obraz.

  8. #8
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    wyprobuj tez aplikację ramtweak bo jak słusznie Malcolm napisał windows tak ma jest to programik do optymlizacji ramu - usuwa co zbędne zarządza swapem nio i wogole robi to co windows 1000 razy lepiej
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  9. #9
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Elbląg
    Postów
    42

    Domyślnie

    Mi tak sie kiedyś działo jak miałem zainstalowanego antywirusa a miałem na dysku szczątki których nie mogłem usunąć po poprzednim antywirusie.

Podobne wątki

  1. wazna sprawa
    By jacnml in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 14
    Autor: 06-17-2007, 19:12
  2. Odpowiedzi: 3
    Autor: 05-25-2007, 13:51

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj