Mam problem ze stronką Ome.tv, od jakiegoś czasu używają zabezpieczenia przed używaniem emulatora kamerki ManyCam. Nie wiem jak to zabezpieczenie działa ale widzi używanie ManyCama nawet jak zmieniłem nazwę kamerki ManyCam na inną nazwę w programie. Myślę, że zabezpieczenie sprawdza jakiś wpis w rejestrze i jeśli wykryje wpis ManyCama to blokują dostęp.

W skrypcie strony ome.tv znalazłem, że blokują dostęp dla emulatorów "AlterCam","ArcSoft","Avkys","Avkeys","CamMask","C amSuite","CamTwist","Camdirector2","Camoid","Camer oid","ChromaCam","CyberLink","DroidCam","Dummy Video Device","Dxtory Video","EpocCam","FaceRig","Fake","KVYcam","Kinoni Video Source","MJPEG Camera","Magic-i","MagicCamera","ManyCam","OBS-camera","RZ Screen","screen-capture-recorder","ScreenCamera","SparkoCam","SplitCam","S plitter","SuperWebcam Capture","ThinkVantage","TrackerCam Capture","TriDef","USB2.0 Grabber","UScreenCapture","VHMultiCam","VerySoft WebCamSplitter","Video2Webcam","Virtual Webcam","WebCamEffects Video Capture","Webcam Simulator Source","WebcamMax","WebcamStudio Video Device","Wirecast","XSplitBroadcaster","ZD Soft","e2eSoft","iGlasses","vMix","vcam","vircam", "demoid","ZX4Webcam"

Trzeba ściągnąć ManyCam https://manycam.com zainstalować i potem wejść na ome.tv i próbować obejść zabezpieczenie tak aby była możliwość używania emulatora kamerki.


Osobie, której się to uda płacę 50 zł w kryptowalucie.