Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Włamanie do komputera, powłoki przez wifi za pomącą backtrack v5.

  1. #1

    Domyślnie Włamanie do komputera, powłoki przez wifi za pomącą backtrack v5.

    Witam.

    Oglądałem dzisiaj ciekawy filmik o włamaniu do powłoki Jak włamać się do komputera w sieci Lan (BackTrack5) #1 | porady | poradnik | filmik | tutorial - Komputery.Spryciarze.pl oraz jej wykorzystaniu Jak wykorzystać zdalną powłokę (BackTrack5) #2 | porady | poradnik | filmik | tutorial - Komputery.Spryciarze.pl. Wszystko pięknie i ładnie ale w rzeczywistości to nie ciężki orzech do zgryzienia. Koleś w filmie uruchamia backtracka na wirtualnej maszynie i włamuje się do systemu windows. Ja uruchamiam go lifeCD i chciałbym sprawdzić to w rzeczywistych warunkach. Wygląda to tak: mam w domu trzy komputery, dwa laptopy (win 7 64 bit) połączone przez wifi z routerem i komp stacjonarny połączony kablem (win xp 32 bit). Każdy z komputerów ma standardowego wirewalla i program natywirusowy (lapki Avast i MaCaffe). Router TP-LiNK z włączoną zaporą. Chciałbym zdalnie podrzucić pliki do jednego z komputerów. Tylko jak?

  2. #2

    Domyślnie

    Sprawa wygląda tak, że przy pytaniu o nat trzepa potwierdzić tak, następnie wpisać swoje ip i ip testowanego komputera. Dalej jak w filmie. Z tym, że antywirus wykrywa to włamanie. Trzeba więc wyłączyć osłony. Niestety na samym końcu pojawia się błąd. Dalej nie ma uchwytu do powłoki. Ma ktoś pomysł?

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj