Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 20

Temat: Niewykrywalny keylogger z funkcją wysyłania loga na mail

Domyślnie Niewykrywalny keylogger z funkcją wysyłania loga na mail

Witam .. Chcesz własnego keyloggera za free napisz .. Jest nowa wersja super działającego keyloggera.

Funkcje :

1. Wykonuje to co poprzednie wersje v0.6 i v0.7

2. W momencie wysyłania e-mail zapisuje EKRAN do pliku 'jpg' i dodaje jako załacznik do listu e-mail.

3. W każdej przesyłce znajdują się pliki haseł Gadu-Gadu : config.dat oraz pliki archiwum Gadu-Gadu : archives.dat

5. Jesli ktoś sobie zażyczy mogą być przesyłane dowolne pliki.

Jesli chesz WŁASNEGO keyloggera napisz na GG : 2126745
    Pozdrawiam Wszystkich

31337 jest offline Banned

Domyślnie

Jak zaczynasz jakiś projekt, powinieneś dać wersje testową a nie ku#%@ liczyć na zainteresowanie nie będąc nawet na gg (o ile komuś się będzie chciało w to bawić).
    Przypuszczam że kod jest żywcem sCTRL+c>CTRL+v'owany z jakiegoś delphi-tutoriala na 4programmers.net.
    Ostatnio edytowane przez 31337 : 04-18-2007 - 14:20

eMCe jest offline Emil Grzegorz Gubała

Domyślnie

hihi ja zanim zdecydowałbym sie na użycie takiego keyloggera to wolałbym zobaczyć kod
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Domyślnie

Witam, Jestem Początkująca, A Potrzebuję Hasło Dostępu Do Skypa Lub Wp( Poczta) Czy Jest To Możliwe. Pozdr. Ewa

Domyślnie

Wszystko jest możliwe ale nie zawsze jest łatwe z tego co się orientuje to hashe haseł od skype są przechowywane na serwie tak jak i wp chyba ze ktoś ma skonfigurowana pocztę w jakimś programie.
    Było już o tym wiec poszukaj na forum.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

31337 jest offline Banned

Domyślnie

Cytat Napisał evian28 Zobacz post
    Witam, Jestem Początkująca, A Potrzebuję Hasło Dostępu Do Skypa Lub Wp( Poczta) Czy Jest To Możliwe. Pozdr. Ewa
    w przypadku skype - prawdopodobnie przechowywane są w pamięci lub jak ktoś ma włączoną opcję zapisu to w jakims pliku.

wp - jak ktoś ma program pocztowy to wystarczy zdobyć plik z hasłami, jak czyta maile przez www jest xss na to.

Unhappy Poczatkujaca keylogger MADRZY LUDZIE PROSZE O POMOC??

Cy ten keylogger ma mozliwosc monitorowania e-maili z yahoo i hotmail? I mam pytanko jesli zainstaluje keyloggera na komputerze to czy inni jego uzytkownicy nie beda wiedzieli ze sprawdzam ich maile? A jaki jest inny sposob aby dostac sie do czyjegos maila na poczcie hotmail? Moj narzeczony zawsze wpisuje haslo do poczty hotmail a ja mam dostep do jego komputera co moge zrobic zeby moc sprawdzac jego maile bo ostatnio wydaje sie podejzany w zachowaniu, Czy keylogger pomoze? A jesli nie to w jaki sposob moge zdobyc jego haslo do poczty hotmail czy moze jest ono zapisane w plikach komputera, MADRZY LUDZIE PROSZE O POMOC

Domyślnie

keylogger nie moze monitorowac maili, on przechwytuje wcisniete klawisze, ew wlaczane aplikacje i to loguje do plikow, mozliwe ze pozniej wysyla Ci na maila czy wrzuca na serwer. Jesli odkryja ze maja wlaczonego keyloggera na komputerze to zapewne odkryja ze informacje o tym co wpisuja sa gdzies logowane z mowliwoscia wydostania sie na zewnatrz (to wszytko kwestia ochrony danego komputera). Jesli dane haslo jest zapamietane w przegladarce to jest zapisane na komputerze, jesli nie to pozostaje je zdobyc inaczej - albo uaktywnic keyloggera i czekac az ta osoba wpisze haslo ktore zostanie zarejestrowane lub metoda typu brute-force
    "W życiu wszystko ma jakiś sens, tylko trzeba go odnaleźć. No i często ma on odmienne znaczenie dla różnych osób."

Domyślnie Hm

Witam jestem poczatkujacy w tej dziedzinie i mam takie pytanko np mam dostep do komputera od kumpla i chciallbym zainstalowac mu Keyloggera na kompie , i zeby wszytsko co wpisal wysylalo sie na moj e-mail dalo bysie takie cos zrobic

Prosze o pomoc i pozdrawiam

rafal44 jest offline logout

Domyślnie

Wszystko da się zrobić...
    Sam możesz napisać keyloggera np w C++. Poczytaj o funkcji GetAsyncKeyState. A do wysyłania na mail - winsock i dokumentacja SMTP. Chyba, że znasz Delphi, podobno wtedy to jest prostsze(nie znam Delphi).
    Jak kolega będzie kumaty to i tak go szybko wykryje.
    I nie wyciągaj starych tematów.
    "a imię jego będzie czterdzieści i cztery"
    A. Mickiewicz Dziady cz. III

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni