Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Włamanie na router

  1. #1

    Domyślnie Włamanie na router

    Witam wszystkich

    Mam problem mianowicie Ojciec w domu blokuje mi dostep do internetu.
    Chciałbym poprosić o radę jakieś tęgie głowy bo moje pomysły się wyczerpały.

    Ojciec będąc w domu odłącza mi lan a wychodząc z niego z tego co już wywnioskowałem usuwa hasła w routera o dostepie do TP co skutkuje tym ze jak podepne se lan jak wychodzi i tak internetu niemam.

    Wszystko robi z komputera do którego o dziwo mam dostep bo włączyłem sobie podstawowe konto admina i mogę się na niego logować.
    Próbowałem mu tam wrzucić keylogera wyszło był to perfect keylogger
    dodam że ojciec ma na kompie Nortona 360 dodałem keylogger do listy programów nieskanowanych w jakiś tam sposób
    także wszystko niby działało ok otworzyłem też porty w nortonie żeby mogł wysyłać logi na FTP. Jednakże keylogger nie wykrywał haseł które wpisyał do dostepu do routera i na stronie routera do logowania do tp lecz wszystkie inne czynności monitorował.

    Przez przypadek w nortonie znalazłem takie coś jak sejf tożsamośći to chyba działa tak że wszystkie hasła są tam zapisane i podając hasło do sejfu na wszystkich witrynach wlacza się autowypelnianie haseł.
    Tylko że keylogger tego hasła nie przechwytuje które wpisuje on do sejfu tożsamości.

    Prosiłbym kogoś o pomoc jakąś tęgą głowe co mogę w tej sytuacji zrobić może jakiś inny keylogger by to hasło przechwycił może jakieś inne rozwiązanie.
    Błagam o pomoc niechce używać play online do neta z limitem transferu który trzeba doładowywać co 2,3 tyg po 50 zł żeby normalnie z neta korzystać.

  2. #2

    Domyślnie

    włamywanie na router jest karane prawnie - w szczególności publiczne agitowanie do tej czynności.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elitegroup Zobacz post
    włamywanie na router jest karane prawnie - w szczególności publiczne agitowanie do tej czynności.
    ....... Czlowieku ja sie nie chce wlamac sąsiadowi tylko do routera w swoim domu..

    Pewnie nawet nie przeczytaleś posta tylko tytul ... i nabijasz wpisy
    Ostatnio edytowane przez Kartagino : 08-31-2012 - 18:22

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj