Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Pakiety internetu w Orange - pytanie.

  1. #1

    Domyślnie Pakiety internetu w Orange - pytanie.

    Witam, mam pytanie co do pakitow internetu w Orange.
    Po przejsciu na Orange Free, po kazdym doladowaniu otrzymujemy pakiet internetu. Ilosc otrzymanych mb zalezy od kwoty doladowujacej, im wyzsza tym pakiet wiekszy. I tutaj rodzi sie moje pytanie, korzystam z tych pakietow juz od dawna i nie moge zrozumiec na jakiej podstawie sa one przydzielane.
    Zazwyczaj doladowuje konto kwota 25zl i standardowo otrzymuje 1280mb do wykorzystania na miecha. Kilka razy zdarzylo mi sie otrzymac po doladownaiu za 25zl wieksza ilosc pakietu, raz bylo to 1,7gb a raz 2,3gb. Moj znajomy po doladowaniu za 25zl otrzymal az 2,7gb. Czy to sa jakies bledy w przydzielaniu tych pakietów? Prosze o szybka odpowiedz i thx z gory.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Prawdopodobnie chodzi o to ze pakiety sa rozliczane na miesiace (wszystko zalezy od operatora), czyli do konca miesiaca masz 7 dni, robisz dloadowanie, dostajesz 1280MB ale tylko 1/4 z tego tak faktycznie jest do uzytku w tym miesiacu, reszta przechodzi na nastepny miesiac... Teraz 10 dnia nastepnego miesiaca doladowujesz znowu za 25zl, dostajesz 1280mb + to co zostalo z ubieglego miesiaca... i masz prawie 2.2GB - pokretna logika ale nie raz juz takie cos spotkalem.

    To tylko spekulacja, nie wiem jak to robi Orange. Operatorzy maja rozne dziwne zasady naliczania oplat i rozliczania ruchu, wiec dowiedz sie dokladnie na infolinii jak to dziala. Przynajmniej tam powinni byc w stanie udzielic odpowiedzi
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    Ja to robie tak:
    Kupuje doladowanie za 25zl - otrzymuje 1280mb.
    Po wykorzystaniu pakietu, doladowuje po raz kolejny wiec raczej mb sie nie "dopisuja" z poprzedniego miesiaca.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Zadzwon i zapytaj dokladnie jak to jest rozliczane bo inaczej to tylko tracisz czas na gdybanie i nadal nie masz konkretow. Kto pyta wielbladzi
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    Nie no aż tak bardzo mi na tym nie zależy. Poprostu chciałem się dowiedziec czy to jakis blad jest czyn nie.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj