Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Łamanie hasła

  1. #1

    Domyślnie Łamanie hasła

    Witam, mam problem z kartą pamięci. A mianowicie, pewnej nocy tel sie wyłączył i jak go włączyłem to tak jakbym włączył nowy telefon i tu pojawił sie problem... Żeby wejść na karte pamięci potrzebne jest hasło... Nigdy hasło nie było ustawiane bo nie było mi to potrzebne a teraz karta jest zablokowana... wpisywałem hasła typu 1234, 1111,0000 itp itd ale nic nie działa, po włożeniu jej do czytnika kart zaczyna sie autoodtwarzanie ale potem nic, nie widzi jej, ani pod windowsem ani pod linuxem tak samo po podłączeniu tel do kompa przez usb. nic jakby karta nie istniała, tak samo na innych telefonach... Na karcie sa wszystkie ważne dla mnie dane, kontakty firmowe, notatki po prostu wszystko. Znacie jakiś sposób na złamanie tego albo obejscie żebym mógł choć odzyskać dane zgrać na kompa sformatować karte i potem to na nią zgrać Próbowałem programy do odzysku danych z utraconych dyskow i nic nie działa, pisze o zabezpieczeniu...

    Troche danych:
    Telefon: Nokia 5230
    Karda pamięci: micro sd kingston 2gb

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    /dev/random
    Postów
    556

    Domyślnie

    ja tutaj predzej obstawiam uszkodzenie karty lub uszkodzenie systemu plikow na karcie... tutaj masz kolego pewna nauczke, na przyszlosc nauczysz sie robic backup danych. Ja dane z swojego telefonu mam co noc backupowane i trzymane sa na laptopie + serwerku i z niego wedruja na streamer LTO 4... fakt to wymaga troche zachodu - ale nawet jakis prosty backup uratowal by ci tylek - a tak to klapa. Niestety telefon to nie najlepsze miejsce na trzymanie danych bedacych tylko w jednej kopii (moga ukrasc, moze sie zepsuc, moze zostac zalany itd.)...
    Ostatnio edytowane przez tom : 04-06-2011 - 12:49
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj