Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Palmfon czyli telefon i palmtop. Co oferuje aktualny rynek...

  1. #1

    Domyślnie Palmfon czyli telefon i palmtop. Co oferuje aktualny rynek...

    Zastanawiam się nad zakupem dobrego urządzenia typu palmfon. Cena w granicach 1000-1500zł. W oko wpadło mi urządzenie http://www.benchmark.pl/r.php?file=h.../strona-1.html, jednak brakuje mi w tym asusie jednej rzeczy - GPS. Na rynku jest masa podobnych urządzeń tylko trzeba trafic na jakies odpowiednie. A wy drodzy forumowicze co polecicie w tej kwestii? Jakiś w miarę mały, sprawny i użyteczny palmfon jest poszukiwany - doradźcie zatem w wyborze
    Ostatnio edytowane przez spidernet : 11-28-2007 - 23:36

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    A do czego bedzie Ci ten palmfon potrzebny, czy glownie do zabawy? nawigacji? obejdziesz sie bez touch-screenu?
    Nie wiem jak jest z ta technologia obecnie, ale w starszych palmtopach te dotykowe wyswietlacze lubily z czasem blednac...

    Ze smarthphonow rozwazal bym N70 lub oszczedniej N6680, ale i tak nie zamienie na nic swojego Sx1

    A moze zafundujesz sobie PSP?

    Ostatnio edytowane przez gogulas : 11-28-2007 - 23:44
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Mowiac krotko to PDA z telefonem... Ja mam HTC P3300 przemianowane przez siec O2 na XDA Orbit... kup ktores HTC albo Eten Glofish lub podobny (Eten X500, X800, MX500, MX800) - bedzie o wiele lepsze...

    Ja jestem zadowolony z mojego XDA - nawet moze jako router dzialac dla komputera - GPRS/EDGE na telefonie i dalej telefon dostarcza dhcp i nat dla kompa po podlaczeniu go na USB. Cala zabawa w tym ze konfiguracja to doslownie 3 klikniecia na telefonie.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że PSP to bardziej zabawka niż poważne urządzenie dlatego odpada. Co do HTC P3300 to w Orange można znaleźć odpowiednik tego urządzenia określony jako SPV M650. Miałem okazję korzystać z urządzenia kilka razy i niczym szczególnym mnie nie zachwycił. Co innego ten Asus -procek przeszło 400MHz, wbudowany moduł skype i WiFi. LCD dotykowy a do tego klawiatura. W tych ETENach to są tylko dotykowe ekrany i nie bardzo jest to wygodne rozwiązanie podczas jazdy autem. Teraz w Orange wychodzi ciekawe urządzenie HTC TytN II, które jest oparte na systemie Windows mobile 6, ma pełną klawiaturę qwerty, 3.2 mpix aparat a do tego jeszcze "niezłą" cenę -ta ostatnia cecha skutecznie odpycha od dokonania zakupu. Jak narazie wszystko chyba przemawia za Asusem ale chętnie jeszcze poczytam co ciekawego macie do dodania w tym temacie.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Skoro tak piszesz to znacz ze nie sprawdziles nawet tego co napisalem powyzej - eten ma modele z klawiatura i bez. htc jest ok ale poczytaj nieco wiecej zanim podejmiesz decyzje. W trakcie jazdy samochodem nie powinno sie rozmawiac przez telefon nie mowiac juz o pisaniu na nim czegokolwiek bo to jeszcze bardziej rozprasza.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Książki czyli co mieć by zostać hakerem
    By maxhack in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 11-20-2007, 10:20
  2. Cien Czarnobyla, czyli win95.cih
    By morten in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 09-28-2007, 19:22
  3. flashujemy ROM czyli czym backup
    By blackicenavarro in forum Systemy radiokomunikacyjne
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 07-25-2007, 14:41
  4. Stary i juz nudny problem,ale wciaz aktualny..
    By ollahack in forum Hacking
    Odpowiedzi: 12
    Autor: 02-08-2007, 17:21
  5. co kolega ma na monitorze - czyli cudzy ss
    By grzesiek27 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 26
    Autor: 01-10-2007, 22:44

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj